Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Początki palenia trawki


Arkanax

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ELO. Znowu ja, a więc tak, znowu dostalem gratis ziolo i wstawiam fotke i powiedzcie mi czy to ziolo bo pytalem sie kolegi ktory palil i mowil ze nie.

To jest zioło, a raczej odpad. Wygląda mi to na odpad z produkcji nasion. Przy czym bardzo malutko tego jest. Starczyło chociaż na jednego czystego skręta?

ale sztuke dostaliscie bardzo lipna tam to nawet 3 szkiel nie ma a moze w paleniu sa pestki i dlatego ziolko jest slabsze mnie faza zlapala dopiero za 4 razem kumpla za 10 wiec proboj

Trochę tą teorią kolego grzeszysz :P Na moje nieszczęście, a może i szczęście Wasze moje krzaki zostały częściowo zapylone (nasiona trafiły na OP '10) i nie mogę powiedzieć, że to zioło jest gorsze od tego z niezapylonych krzaków. Co najwyżej niektóre partie są słabsze, bo były ścięte o 2 tyg. za wcześnie. Ale tak średnio 2 lufy i jest ujebka :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To jest zioło, a raczej odpad. Wygląda mi to na odpad z produkcji nasion. Przy czym bardzo malutko tego jest. Starczyło chociaż na jednego czystego skręta?

Trochę tą teorią kolego grzeszysz :P Na moje nieszczęście, a może i szczęście Wasze moje krzaki zostały częściowo zapylone (nasiona trafiły na OP '10) i nie mogę powiedzieć, że to zioło jest gorsze od tego z niezapylonych krzaków. Co najwyżej niektóre partie są słabsze, bo były ścięte o 2 tyg. za wcześnie. Ale tak średnio 2 lufy i jest ujebka :]

Nie robiłem skręta ,tylko z lufki. Mało było bo dzien wczesniej troche palilismy. Kolega ktory mi dawal ten towar mowiel ze jest slaby bo to "liscie"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+