Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Początki palenia trawki


Arkanax

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemka Ludzie. Wreszcie znalazłem Dilera. Piękne topiaste ziółko. Co prawda 5-6 fifek w gramie (a nie jak to się mówi te 7 lub czasem 8) ale u mnie w mieście na prawdę NIKT nie daje ważonego grama. jedyna osoba co dawała To Siedzi w Domu z Aresztem domowym i Kuratorem i czeka na rozprawę w sądzie (Wsypali gościa).

Ogólnie teraz jestem zadowolony bo na sylwestra załatwiam 5g sobie od kolesia i tylko 100zł za to żąda (im więcej tym taniej). Sam 100g kupił za 1000zł (powiem że chłopak całkiem bogaty). 3 Lata w jednej klasie w gimnazjum. Widziałem już towar, próbowałem i powiem że jak na Warunki Mojego miasta to jest zwaliste. jak się okazuje kolega który kiedyś mi załatwiał (i załatwił na prawdę świetne) załatwił właśnie od niego.

Teraz mam tylko małą prośbę, jakby mógł ktoś mi pokazać jak wygląda dobre 5g to byłbym wdzięczny (w porównaniu z zapalniczką czy czymśtam)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz, że nie jest mile widziane "chwalenie" się posiadaną marihuaną.

Jak na razie susz konopny na terenie RP, jest nielegalny, a wielu z nas słyszało przypadki, że ktoś był podejrzewany za zdjęcia z krzaczkiem w internecie.

5g to cała upchana samara. (Zależy kto jak pakuje). Jeżeli typ Cię nie oszukiwał wcześniej to dostaniesz ważone, spokojnie.

Wesołych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz, że nie jest mile widziane "chwalenie" się posiadaną marihuaną.

Jak na razie susz konopny na terenie RP, jest nielegalny, a wielu z nas słyszało przypadki, że ktoś był podejrzewany za zdjęcia z krzaczkiem w internecie.

5g to cała upchana samara. (Zależy kto jak pakuje). Jeżeli typ Cię nie oszukiwał wcześniej to dostaniesz ważone, spokojnie.

Wesołych.

zależy jaka samara. Ja jak napchałem (praktycznie upychałem, aż nieco worek się rozciągał) tak 3,5g samary 4x6 cm (troche drobnego miałem materiału) to zostawało tak luzu na nie więcej niż 0,5g i to było ciężko zamknąć :)

Najwięcej udało mi się upchać 4,3g, ale to był temat dość mocno klejący się i zbity.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Siemanko ! ja mam takie pytanie , jak trzymam towar już 3 tygodnie to traci moc czy coś w tym stylu ? Z góry dzięki :)

Może nie traci, aż tak baaardzo mocy, ale będzie trochę inne;p Nie bój się powinno być ok. Ja kiedyś trzymałem 3G w samarze miesiąc i wydawało mi się, że jak troszkę doschło to się bardziej klepiące zrobiło, ale to tylko moje odczucie... Bo strasznie żywicowe było, jak ciągnąłem z fify to się zatykała, tak było świetnie oblepione

Pozdro ziomek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Siemka Wszystkim jestem tutaj nowy, też mam zamiar spalic 1x 1gieta. nawet sobie fajke kupilem. mam takie nietypowe i moze nie zwiazane z tematem pytanie. Czy MJ ma jakis konkretny zapach bo nie chce zeby mi bi jakis majeranek czy liscie laurowe wcisneli ;) Join

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+