Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Początki palenia trawki


Arkanax

Recommended Posts

Hej. Chciałem się dowiedzieć wszystkiego co muszę wiedzieć paląc marihuane po raz pierwszy... Przede wszystkim jak długo będzie mnie trzymało na haju, ile powinienem zapalić. Chciałem zrobić zwykłego czystego jointa bez tytoniu, tylko nie wiem jak i boję się że może mnie długo trzymać bo kupel mi mówił że taki joint to koło 8h trzyma (nie chcę żeby rodzice coś wyczuli bądz zauważyli po moim zachowaniu). Nie mam też dostępu do żadnych fajek wodnych i jakichkolwiek innych urządzeń. Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba zły dział, ale mniejsza o to.

Jeżeli nie masz dużo materiału i chcesz zrobić jointa czyściocha to odradzam. Kup sobie w jakimś kiosku lufkę ;)

Za pierwszym razem raczej cię nie weźmie, dlatego radze na początek zarzucić max. 2lufy i jeżeli nie weźmie to dać sobie spokój na te 24h.

Za drugim razem powinno wsiąść Cię, mnie i kilku znajomych za drugim razem brało ale z opóźnieniem :D U mnie największa faza to pierwsze 2h, później 3 to takie "zwalnianie" obrotów, a 4 godzina to takie rozluźnienie i uspokojenie. Na ogół przy 5h już normalnie funkcjonuję i jestem praktycznie zdolny do 100% rozluźnienia.

8h ? No chyba, że przez 4-5h ostatnich odczuwa się jeszcze delikatny wpływ, ale to bardzo delikatny na granicy plecebo.

Co do ilości to wszystko zależy od osoby i materiału. Mnie na początku brało za ok. 4 lufami, teraz bez problemu po 2 mam taką fazę jak kiedyś po 4:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ne, jesli gram to powinno Ci bez problemu starczyc na dobrego jointa z czystej MJ, chociaż jednak jak na pierwszy raz proponuje lufke za 50gr z kiosku, spal dwie i poczekaj jak sie bedziesz czuł, ewentualnie jedna mozesz jeszcze dopalić, reszte zostaw sobie na jutro, badz kiedy indziej.

Przy okazji - w gramie powinno być okolo 7 luf palenia zebys wiedział, zeby cie nie wałowali czasami.

Zycze powodzenia przy pierwszym paleniu, pamietaj ze klucz do dobrego highu to dory nastroj i dobra ekipa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ludzie co wy chlopakowi wkrecacie???? jak nigdy nie palil to po jednym buchu poczuje jazz. @arkanax, szczerze to odradzam ci jaranie jesli nie masz jeszcze dowodu w portfelu, kazda uzywka jest wyjatkowa szkodliwa dla rosnacego organizmu. jesli natomiast juz sie bezodwrotnie zdecydowales to lufka szklana i UMIAR bedzie najlepszym rozwiazaniem. sciagnij bucha, dwa i poczekaj ze 20 minut sadze, ze nawet po tak znikomej ilosci bedziesz porobiony

a no i zapomnialem dodac kolego jeszcze bardzo istotna rzecze, miejsce zbrodni musi byc be zprzypalowe, nie mozesz sie stresowac, ze zaraz zza rogu psiaki wkrocza albo ojciec do pokoju wejdzie, musi byc totalnie bezpiecznie. no i polecam znalesc sobie dobrego kumpla, ktory ci potowarzyszy, najlepiej takuiego, ktory juz wie o co chodzi. nie zapominajac o tym, ze i tak zdecydowanie odradzam ci ta zabawe

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Blant ze sztuki paląc pierwszy raz... bardzo rozważne :P

Kupuj lufe, jak palisz z kumplem to spalcie jedno wbicie i zapewniam że starczy.

Chyba że będziecie mieli słaby temat to więcej, ale jak na pierwszy raz to i to powinno wam starczyć.

Jak byś spalil blanta sam czy nawet z kimś w 2 osoby to na pewno by nie było tak fajnie bo byś tego nie ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+