Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Początki palenia trawki


Arkanax

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jezeli mieszać herb z tyksem to tylko w przypadku blanta, chociaż i tak najlepsze sa czyste. Kiedys kolezka poczestowal mnie lufa wymieszana z tykse, poprostu okropne. Zdecydowanie jestem przeciwnickiem mieszania tytoniu z ganja. Sama jest kilka razy zdrowsza, smak swietny i wogule.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Koledzy dobrze mówią co to za diler jak tasia z tynksem haha. Zakręć się po innych znajomkach może ktoś zna kogoś bardziej ogarniętego bo to co on Wam sprzedał to jakieś niezłe sianko jeszcze przetasiane. Powinieneś dostać czyste palenie i sam według swojego gustu dodać tytoniu lub nie. Koleś po prostu wałka Ci sprzedał, zmień dila, gdybyś miał czysy sztos to na bank by Cię poskładało jeszcze 1g. Mi wystarczy 0,5g na dwóch dobrego palenia i jest ostra bania

Ja chyba źle paliłem bo w tą lufke wszdziłem papier jak filtr żeby komety nie było...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ShockWave11, to ze gasnie to akurat plus;) ja zawsze jak pale z luffki, to trzymam ja w ogniu jak bym non stop odpalal, wiec gasniecie nie jest problemem, a gdy gasnie, to boski dym nie leci w powietrze, i zielsko sie nie marnuje[wiec mozna zrobic pomiedzy buchami troszke przerwy]

Papieru nie polecam, nie trzeba takiego filtra, kometki są guuut:D Ale jak juz, to bierzesz folie alu, robisz mala "kulke", wrzucasz do luffki, sprawdzasz czy dobrze powietrze leci, i czy kulka nie poleci[tzn ciagniesz bez zielonych zabawek] jak all git to dajesz towar;) jak nie,to zmieniasz ksztalt kulki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+