Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Początki palenia trawki


Arkanax

Recommended Posts

siemasz koleżko

Naprawdę lepiej kup sobie fifkę, złap bucha ,odczekaj z 10min i łap następnego. W ten sposób będziesz mógł kontrolować "stopień najarania" (o ile oczywiście w ogóle Cię poskłada za pierwszym razem hehe).Bo wiadomo,że jak palisz blanta to nie modlisz się nad nim pół godziny tylko buszek za buszkiem idzie i możesz za bardzo się porobić a to może się Ci nie podobać hehe. I tak jak koledzy wyżej pisali - jakieś bezprzypałowe miejsce żebyś nie obawiał się niczego tylko pełen chill out :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

SIema.Dziś 1 raz kupiłem grama. kolega powiedział że mocny towar bo z haszyszem i "setką" tytoniu.Więc poszliśmy we 3 palić.I co?. I nic. Paliliśmy przez lufke. Zakalismy papierem i na to towar i lecialo. Potem fajke wodną z butelki tzn butelka 1,5 l dziurke zrobilismy na dole, wlaliśmy wode i w tą dziurke lufke z papieem lub sreberkiem i zioło. podpalaliśmy i wciągaliśmy górą, spaliliśmy 1 g i nic. Wiecie może czy coś nie tak? Zapach był miły i czułem więc powinnismy sie upalić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Haha nie no coś mi się jednak wydaję ,że Cię oszukali bo coś nie chce mi się wierzyć ,że koleżka musi spalić aż półtora ,żeby go ładnie poskładało. A ten typ który Ci sprzedawał to jakiś Twój w miarę dobry koleżka czy taki tylko na "cześć" ,"cześć"? Bo jak koleżka to nie powinien Cię tak wystawić a jak się słabo znacie to wiesz...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No kolega kupił od swojego kolegi i mi dał ja mu dałem kase. Nom kolega taki sobie od niedawna ze soba gadamy choć znam go z widzenia od paru ładnych lat. ALe poszliśmy dziś z tym towarem zrobił 3 buchy z resztki i powiedział że jak skołuje kase to kupi to samo i przy nim zajaramy.A tak w ogóle haszysz jaki ma smak? Może to była herbata:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+