Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Początki palenia trawki


Arkanax

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może się źle zaciągasz. Ja tak miałem i złapało mnie za 7-8 razem (nie pamiętam dokładnie). Mój sposób dla początkującego. Palisz np z fifki ciągniesz bucha tak żeby mieć jeszcze trochę miejsca na powietrze i próbujesz wsiąść normalny oddech nie wypuszczając buszka i powinno być ok ;-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

ludzie co wy chlopakowi wkrecacie???? jak nigdy nie palil to po jednym buchu poczuje jazz. @arkanax, szczerze to odradzam ci jaranie jesli nie masz jeszcze dowodu w portfelu, kazda uzywka jest wyjatkowa szkodliwa dla rosnacego organizmu. jesli natomiast juz sie bezodwrotnie zdecydowales to lufka szklana i UMIAR bedzie najlepszym rozwiazaniem. sciagnij bucha, dwa i poczekaj ze 20 minut sadze, ze nawet po tak znikomej ilosci bedziesz porobiony

ja za pierwszym razem wzialem 25 mocnych buchow i nic.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mnie złapało gdzieś za 7.8 razem za każdym razem ganja, ale pierwszy raz w życiu jarałem CO KOLWIEK. Zero szlugów, szisz itp. Zmarnowalem z 10g zanim coś poczułem. A pierwsza faza to tak. Najpierw z kumplem co mi ogarnął lufa na dwóch. nie poczułem czegoś szczególnego. Powrót do domu jakieś 20min i dopalenie reszty czyli 2 lufy na dwóch z bratem. Wtedy poczułem moc Marihuany . Teraz to spokojnie wale lufe, patrze co się dzieje, jest fajnie i wgl to kolejna ;]. Najwięcej na raz to 3 lufy miałem i mi to wystarczy ;]. Wole małe ilości palić i tak jest fajnie . Pale już z 1.5 roku tak raz na miesiąc zwykle . Ganja jest miłym dodatkiem do życia, pozwalającym zobaczyć piękno w zwykłych rzeczach, jak dla mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Ja pierwszy raz paliłem 3 lata temu (16 lat)
2gieta na 3/ ujarałem się w ..., wolna chata, dobre reggae , zaczelismy biegac po calym domu i smiac sie z byle czego i rozkminialismy jakieś dziwne rzeczy już nie pamiętam ale bania była dobra
@ShockWave11
ogarnijcie sobie jakieś dobre palonko(jak będą konkretne bobki to dzielisz bobka na 2 części i wchodzi ładnie do lufki )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+