Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Początki palenia trawki


Arkanax

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale jestem dziś wnerwiony. Znowu chciałem załatwić sobie z kolegą 2G ale Diler wziął kasę i ani śladu po nim. jedynie pogróżka że pójdę mu do domu i starym powiem ze mi kasę wisi podziałała. Dal nam spróbować - było zawaliste. To wzięliśmy. Tylko tyle że te 2G to były gdzieś na 6-7 Fifek i w dodatku pachniały Jak majeranek. Spróbowałem i faktycznie majeranek + Liście. 1 fifka na 2-3 buchy. Wnerwieni zażądaliśmy z powrotem ale ten się wypiera cały czas że to to samo co nam dał, to nie jego wina, że koleś mu tak sypnął. Wnerwiony jestem i jutro wbijam mu na chatę. Najwyżej znowu stary z nim na Policję pójdzie. No jestem już załamany poziomem Dilerki w moim mieście/Osiedlu. Sami sobie jarają dobre ale sprzedają gó**o. Jak nie odda kasy to może opchnę to sam jakimś kumplom. I chyba koniec z kupowaniem zioła. Poczekam do maja i zasadzę w końcu to własne. Wyobraźcie sobie co czuje człowiek w takiej sytuacji..........

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co napisałeś to rozumiem, że koleś wcisnął Ci majeran jesteś ostro pod.kurwiony na niego i nie polecasz nikomu takiej sytuacji, a jednak chcesz popchnąć te 2g trefnego towaru koleszkom dalej za hajs? To niezły agent z Ciebie tylko pogratulować Twoim kumplom takiego ziomka. Aż się człowiek załamuje czytając takie wypowiedzi jak jeden chce wałkować drugiego eh... co się dzieje z tym światem

Chyba każdy z nas dostał kiedyś trefny/dziadowski/rozrobiony/slaby/okrojony (którekolwiek z tych określeń) temat. Znajdź se lepiej innego ziomka, i najpierw go lepiej poznaj bo takto bedziesz dla niego leszczem i frajerem i bedzie sobie pozwalal i dalej takie gowno dawal.

Ale jestem dziś wnerwiony. Znowu chciałem załatwić sobie z kolegą 2G ale Diler wziął kasę i ani śladu po nim. jedynie pogróżka że pójdę mu do domu i starym powiem ze mi kasę wisi podziałała. Dal nam spróbować - było zawaliste. To wzięliśmy. Tylko tyle że te 2G to były gdzieś na 6-7 Fifek i w dodatku pachniały Jak majeranek. Spróbowałem i faktycznie majeranek + Liście. 1 fifka na 2-3 buchy. Wnerwieni zażądaliśmy z powrotem ale ten się wypiera cały czas że to to samo co nam dał, to nie jego wina, że koleś mu tak sypnął. Wnerwiony jestem i jutro wbijam mu na chatę. Najwyżej znowu stary z nim na Policję pójdzie. No jestem już załamany poziomem Dilerki w moim mieście/Osiedlu. Sami sobie jarają dobre ale sprzedają gó**o. Jak nie odda kasy to może opchnę to sam jakimś kumplom. I chyba koniec z kupowaniem zioła. Poczekam do maja i zasadzę w końcu to własne. Wyobraźcie sobie co czuje człowiek w takiej sytuacji..........

Koleś daj ultimatum gościowi żeby następny raz załatwił normalne sztuki a jak nie to dostanie wpie*dol

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No dobra przeszło mi. Mam gdzieś już tych jak ktoś to nazwał "osiedlowych cwaniaczków". Co do kolegi który mówi cośtam ze mam 14 lat. To nie mam. mam tyle co pisałem ale taki już jestem że dużo pisze/gadam i często bez sensu. Co Do opchnięcia tego majeranku innym to raczej był to pomysł pod presją (chciałem po prostu kasę odzyskać). Już drugi raz dałem się wykołować. I już tego błędu nie powtórzę. Od dziś jak już mam brać Ganje to tylko od kumpla [który może nie załatwi 20%thc ale przynajmniej cokolwiek, normalnego, bez domieszek potrafi skołować (inne siedle, inni dilerzy)] lub zasadzić swoje. U mnie wiem że już nie warto.

P.S.

Pytanie co do hodowli. Jak mówiłem będę sadził passion'a. Czy taka hodowla wymaga częstego doglądania czy mogę swobodnie wyjechać na wakacje (np. do roboty do Anglii) ?

Jaki plon wydałby gdzieś taki passion posadzony na szczerym polu, ziemia, nawozy wszystko ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jabolak masz rację ja też nie raz dostałem trefny towar ale nigdy mi nawet do głowy nie przyszło by puścić to dalej i to jeszcze za hajs swoim kumplom. Jak wiesz że lipa palenie jakiś majeran to po prostu trzeba na przyszłość zapamiętać żeby nie brać od przypadkowych osób i wy****ć ścierwo a nie dalej puszczać w obieg żeby ktoś się wkręcił bo Ty chcesz sobie odzyskać hajs. No ale liczy się to że tego nie zrobiłeś (mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja nie. Dałem to koledze (temu z którym kupowałem) żeby zrobił z tym co chce. Spalił jeszcze 4 fify żeby sprawdzić czy na pewno majeran. Nawet z domu wziął majeranku i zapalił dla porównania. Takie samo tylko to co nam dał Diler było słodsze (ale na to też są sposoby - dosypka liści, glukoza ). Echh szkoda kasy. Koleś mówi że nie odda bo to był normalny towar, taki jak dał nam spróbować i że pretensje to nie do niego bo takie dostał.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+