Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wyczyny na gastro! Mieszanki, dodatki... Wasze jazdy ^^


Gość DilerSamoZło

Recommended Posts

Gość DilerSamoZło

Spaliłem wiadro w plenerze i miałem dość spory kawałek do domu... zahaczyłem tu i tam i wpierdoliłem:

- Duży kebab [outdoor]

- 3 Lody z automatu [outdoor]

- 2 słoiczki śledzi z netto [indoor]

- Ciepłe bułeczki też z netto [indoor]

- Talerz pierogów ruskich domowej roboty [indoor]

Poszedłem przed pc pograć w soldat jeszcze z gorącym kakao :D

Wole nie mówić jaki miałem kosmos na drugi dzień :wink:

Kilka razy zdarzyło mi się mieszać składniki na bace... makaron z rosołem i dzemem truskawkowym :D

LUBIE TAKI NIETYPOWY HARDCORE :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja to po paleniu mam tak wyostrzone kubeczki smakowe ,że nie mógłbym wszystkiego tak zmieszać ze sobą :D ale szama jest niezła ,jak byłem w holandii to non stop było tylko palenie i jedzenie w fast foodach ,ale tamta szama w barach jest w ch*j lepsza ,pamiętam takie hamburgery co się z maszynki wyciągało.... :mniam:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja to nigdy tak nie zapamiętywałem co z czym jadłem ale jak ma się gastre to potrafi sie wszystko ze wszystkim zjeść byle głodu nie odczuwać haha Ale przeciętnie to co każdy ma w lodowce to opróżniałem co najmniej polowe...matka mi powtarza "Ciebie lepiej ubierać niż karmić" hahahah Ale po tym temacie następnym razem zapamiętam jaka mieszankę szamałem to napisze :D Ciekawy temat i bardzo przydatny jak ktoś zjarany będzie czytać i na przyszłość może się zaopatrzyć w jakieś ciekawe mieszanki o jakich tu wspominamy Bless!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DilerSamoZło napisał/a:

- Duży kebab [outdoor]

- 2 słoiczki śledzi z netto [indoor]

A ja tam nigdy nie mialem smaka na takie rzeczy po zielonym... Slodkie to moglbym kilogramami wpierdalac... ale tez nigdy nie mieszalem jakis dziwnych rzeczy :)

a ja wlasnie nie moge zbytnio slodkiego, bo jest dla mnie w ch*j za slodkie :D lubie pizze i takie tam, nalesniki np :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spaliłem wiadro w plenerze i miałem dość spory kawałek do domu... zahaczyłem tu i tam i wpierdoliłem:

- Duży kebab [outdoor]

- 3 Lody z automatu [outdoor]

- 2 słoiczki śledzi z netto [indoor]

- Ciepłe bułeczki też z netto [indoor]

- Talerz pierogów ruskich domowej roboty [indoor]

Poszedłem przed pc pograć w soldat jeszcze z gorącym kakao :D

Wole nie mówić jaki miałem kosmos na drugi dzień :wink:

Kilka razy zdarzyło mi się mieszać składniki na bace... makaron z rosołem i dzemem truskawkowym :D

LUBIE TAKI NIETYPOWY HARDCORE :peace:

Ogólnie nie ma rzeczy której nie lubię lub bym nie zjadł na pacmanie. Pamiętam jak zjadłem dwa największe kubełki Hot Wings z KFC (chyba 50 sztuk w każdym). Tydzień nikt nie odwiedzał jednej łazienki oprócz mnie, o totalnym rozstrojeniu bebechów, żołądka, jednym wielkim :zrzut: i tygodniu życia o wodzie, suchym chlebie i Ranigaście Max nie wspomnę.... Także i w tym trzeba umiar zachować :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pamiętam jak zjarany kradłem sam sobie bułki a potem zjadałem je w ukryciu niczym gollum :D .

ale normalnie niemam jakiegoś mega pacmana, głównie dlatego że zaraz po zjaraniu się jem tabliczkę czekolady, czytałem gdzieś że pomaga no i pomaga :] .

pamiętam jeszcze jak kolega wziął całą mega pizze z dagrasso złożył na cztery i w 30 sekund zjadł (no dobra może minutę) :happy: .

Po czekoladzie bania schodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+