Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wyczyny na gastro! Mieszanki, dodatki... Wasze jazdy ^^


Gość DilerSamoZło

Recommended Posts

  • 1 rok później...
  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość GandiGanda

Miałem zrobić kogel mogel razem z kolegą. Dłuższą chwilę i kilka napadów śmiechu zajęło nam oddzielenie żółtek od białek. Jako, że nie byliśmy u siebie nie mogliśmy znaleźć cukru. W cukierniczce pusto, więc odkryliśmy pełną torbę w szafce kuchennej. Sypnęliśmy na oko. Niestety jakoś 5 razy za dużo. Za cholerę nie dało się tego utrzeć, więc mój kumpel wpadł na pomysł, aby dolać mleka i dopełnił swoją szklankę mlekiem. Ja zjadłem takie jakie było, tzn. chrzęszczący cukier między zębami z odrobiną żółtek. Ból brzucha wieczorem okropny, ale smakowało niepowtarzalnie.

Mój kumpel mi opowiadał, że nie chciało mu się czekać na to aż mu się frytki rozmrożą, więc posypał Vegetą i zjadł . Mówił, że smakowało OK

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mój kumpel mi opowiadał, że nie chciało mu się czekać na to aż mu się frytki rozmrożą, więc posypał Vegetą i zjadł . Mówił, że smakowało OK

Cooo?? Hahhaha przecież frytki zamrożone wrzucasz do oleju.

Ja polecam na gastro chałwę najlepiej waniliową przegryzaną kremem snickersa ew. nutellą. Smak jakiego sie nie zapomina.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość GandiGanda

Cooo?? Hahhaha przecież frytki zamrożone wrzucasz do oleju.

Ja polecam na gastro chałwę najlepiej waniliową przegryzaną kremem snickersa ew. nutellą. Smak jakiego sie nie zapomina.

Albo wrzucasz do piekarnika i czekasz, aż się podpieką. Chodziło mi o to, że nie byli w stanie się doczekać jedzenia, więc wszamali takie jakie było :P.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak czytam niektóre posty to rzygać się chce, nie wiem jak można jeść takie świństwa, wiem co to porzadne gastro ale w życiu bym nie zjadł :


 

rozgotowany makaron z dzemem jagodowym... posypałem oregano i bazylią
Mam chyba wzdęcie i zgage

bazylia i oregano dla szpanu " o jakie mam gastro, zjem wszystko" ? fffuuuu

 

Mój kumpel mi opowiadał, że nie chciało mu się czekać na to aż mu się frytki rozmrożą, więc posypał Vegetą i zjadł . Mówił, że smakowało OK

Nie mógł zrobić kanapek ?
 

Ja polecam sobie zjesc Banana z nutella albo musztarda xD i ogorka z nutella ;D oczywiscie na Gastro !

Brzmi OK, ale bez musztardy !!! :unsure:
 

A druga akcja, też ten sam kolega Radek.
Wieczór jak co dzień, lato. Radek przychodzi do domu a chwile wcześniej paliliśmy :ganja: wiec wchodzi do domu, pić sie chce jak to w lato + sucho po paleniu. Patrzy kola stoi na stole w kuchni (w pokoju obok siedzą koledzy brejdaka w raz z nim samym) Radek bierze łyka napoju który wygląda jak kola, wypluwa wszystko na podłogę i biegnie do łazienki. Okazuje sie, że to koledzy brejdaka zrobili na niego mały zamach haha do butelki z kolą wlali znaczna ilość domestosa heheh.

Bardzo kiepski i szczeniacki żart, nie znali konsekwencji. '

Temat wygląda jak zwierzenia 12letnich popalaczy którzy kupi stuff od starszego kolegi i chcieli się podzielić wiadomością jakie gó**o zjedli dzisiejszego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

w domku podsmażam boczek i cebulke i robie z tego baaaardzo duzo jajecznicy + do tego grzanki na oleju z bułką tartą, i na koniec herbatke, albo kakao
jeszcze podsmażam kiełbaske, dodaje cebuli i wlewam koncentrat pomidorowy z keczupem. do tego tez grzanki. Wszystko jest tak tłuste że nie ma opcji zebym sie nie najadł a no i sypie baaaardzo dużo przypraw. czasem az sie dziwie dlaczego mi to smakuje.

Kiedyś w akcie desperacji u ziomka nie mielismy juz co jeść to wzieliśmy cornflakes i dodaliśmy Przypraw papryki, cynamonu, cukru czosnku itp. duuuuzo tego było.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+