Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OOBE - Podróże poza ciałem


Gość Green_Man

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Polecam Wam obejrzenie autowywiadu z Darkiem Sugierem, ciekawych rzeczy można sie dowiedziec

Jest na youtubie
Napisał też zajebista ksiazke "Wolność i miłość poza ciałem" W ogóle zajebisty kolo z niego
A co do samego eksperymentu to jeżeli komuś uda sie wyjść to niech sprobuje sie dostroic do kogoś znajomego i probowac wyszarpac go z ciała, oczywiście jeżeli sie zgodzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niestety, jako paruletni weteran forum i-doser (jestem tam zajebisty koks ; D) powiem wamm, że ani ten ani ten format nie da wam 100%.

Najelpsze są formaty bezstratne jak Flac czy OGG.

Słuchawki najlepsze na całą małżowine, jakiejś normalnej firmy typu philips. Jedne z fajniejszych słuchawek do dosów są Sennheiser HD-202 - dobra cena i zajebista jakość.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ronaldo ja praktykuje OBE od paru miesięcy. Powiedz czy Ospuo różni się od snu czy to właśnie kraina snu? Zdaje mi ze podróżuje wlasnie wylacznie w swoim wymiarze podswiadomosci. ewentualnie w polaceniu ospuo dwoch osob ^^(zaznaczam ze obie osoby po obudzeniu pamietaja to spotkanie i sie zgadzaja fakty)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+