Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OOBE - Podróże poza ciałem


Gość Green_Man

Recommended Posts

No, to coś nowego , nigdy o tym nie słyszałem , ale już się zagłębiam w informacjach

Pisze sie na to (jeśli jeszcze są miejsca :D )

Ewentualnie moge też z kimś wyskoczyć indywidualnie (przynajmniej spróbować ) , ponieważ mnie ze szkoły wyrzucili , więc mam mase wolnego czasu : )

edit://

no co Ty haha , nieklasyfikacje :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wczoraj jak kładłem się spać to wpadłem taki stan między jawą a snem i z 3 razy przeszły mnie takie dreszcze konkretne połączone z takim uczuciem jakbym spadał wgłąb łóżka. Czy ktoś już tak miał? Myślę, że gdybym się nie wystraszył tego uczucia to może bym doświadczył czegoś ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wczoraj jak kładłem się spać to wpadłem taki stan między jawą a snem i z 3 razy przeszły mnie takie dreszcze konkretne połączone z takim uczuciem jakbym spadał wgłąb łóżka. Czy ktoś już tak miał? Myślę, że gdybym się nie wystraszył tego uczucia to może bym doświadczył czegoś ciekawego :)

To pewnie byłeś już blisko żeby przejść do snu, jakbyś poczekał to te uczucie by narastało a przy dobrej koncentracji na tym i relaksie przeszedł byś do świadomego snu lub do oobe albo stracił byś kontrolę na początku i byś normalnie wszedł w nie kontrolowany sen. Z doświadczenia wiem że raczej byś miał sen z świadomością jeśli byś o tym wiedział że takie coś jest i byś zachował spokój pogłębiając to odczucie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+