Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OOBE - Podróże poza ciałem


Gość Green_Man

Recommended Posts

Siemanko, zgłaszam sie na pokład tego projektu.

Świadome sny mam od ponad półtora roku, miałem juz ich kilkadziesiąt, długich krótkich, malo kontrolowanych i z sporawa wladza.

Mialem nawet dziennik snow, zapisywalem sny, teraz juz nie robie z lenistwa i braku czasu.

Umialem wchodzic w sen z kontrola odrazu, ale zadko mi to wychodzilo, usypiajac widzialem rozne obrazy (hipnanogi) i nasilajacy sie pisk w uszach ktory sie powiekszal co jakis czas, taka faza prowadzila bezposrednio do snu LD.

Takie eldeki sa odrazu z swiadomoscia, ale to trudna technika, osiogalna najlepiej rano, zresztą jest duzo poradników nie bede tutaj opisywal co i jak bo wiadomo z google mozna sie latwo o tym wszystkim dowiedziec.

Dzis mialem wlasnie kontrolowany sen i przypomnialem sobie o tym threadzie, hehe czulem sie skacowany w tym snie bo byla sobota w ktora ostro popilem, dziwne nigdy tak nie mialem...

Wiec mowie moze uda mi sie wejsc w OOBE poprzez LD... Wiec wystawiłem ręce i myśląc o OOBE , powiedziałem na głos "wchodze w ooobe" .......

Obraz zaczol mi sie zwężać strasznie, straciłem na chwile świadomość, i obudziłem sie w łózku z świadomością ze to oobe..

Wstalem z lozka ale mojego ciala juz na nim nie widzialem a ni nici ktora miala by mnie z nim laczyc...

Bylo ciemno noc wiadomo, zaczolem sie zapadac pod podloge, widzialem tylko ciemnosc i nie moglem nic zrobic, opanowalem to jakos i stanoloem w swoim pokoju w ciemnosciach, ale grawitacja byla Ku*****o wieksza i mnie przyciskalo do ziemii, opor powietrza idac wprost tez byl o wiele wiekszy, wyszedlem przez drzwi na korytaz ze swojego pokoju , jakas dziewczynka jak z klatwy jak ktos ogladal to wie uciekla w ciemnosciach i sie obudzilem z malym przerazeniem, ale wszystko to uznalem za zajebiste przezycie.. , wszystkiemu towazyszyl nie wyjasniony lek jak w lekkim horroze, w LD tego nie mialem, chodz watpie ze to bylo prawdziwe oobe, ale nie wygladalo to na zwykle LD, no w umie nie wiem co myslec..

Sory za styl posta ale na szybkosci pisalem i wogule dzis probuje znowu, pzdr.

W oobe widzisz w 360 stopniach :D widzisz wszystko co jest dookola Ciebie. ku**a dziwnie to brzmi, ale tak ponoc jest :D wiec jezeli tak tego nie postrzegales to nie bylo obe. Ale LD tez jest zajebisty :D pozdro i dzieki, ze do nas dolanczasz ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No z tym 360 to nie do końca tak jest, owszem można tak postrzegać ale trzeba się wpierw tego nauczyć. Nasze fizyczne przyzwyczajania tworzą właśnie kopię naszego fizycznego ciała, tak samo jest z widzeniem i dlatego też działa na nas grawitacja, nic od razu aczkolwiek mimo koncentracji wzroku na przodzie jakaś część nas mimo to ma wgląd w całą przestrzeń przez co można widzieć jakiś przedmiot na który się nie patrzy. Wówczas widzisz go ale nie możesz go zlokalizować gdzie to jest w polu widzenia tak jakby pojawił się on w myśli.
W tym filmie jest trochę o tym z tym, że film jest o LD ale między LD, a oobe różnica polega głównie na poziomie uzyskanej świadomości.


Ronaldo moje osobiste dowody to min. kilka udanych wbić się w naszą rzeczywistość, pierwszą taką akcję miałem jeszcze jak chodziłem do podstawówki kiedy to pewnej nocy obudziłem się na dachu bloku, oglądałem jeszcze nocną panoramę miasta, swoją szkołę zastanawiając się co ja tu robię potem przeleciałem kawałek i spadłem na ziemie i w szoku wróciłem do wyra. Potem długo o tym nie pamiętałem do puki po paru latach nie natknąłem się przypadkowo na termin oobe. Za dzieciaka było kilka takich spontanicznych wyjść ale nie przywiązywałem do tego większej uwagi i nie zapamiętywałem ich. Jak zacząłem się poważniej zabierać za oobe to raz wylądowałem za ścianą u sąsiadów zapamiętałem cały wystój pokoju i kuchni min. rzucił mi się w oczy suszony czosnek na oknie w kuchni i czerwona kratkowana kanapa. Wygląd był bardzo zgodny z oryginalnym pomieszczeniem, choć nigdy wcześniej u nich nie byłem, to dało mi dużo do myślenia. Odwiedziłem też kiedyś w nocy przypadkowo sąsiadkę nade mną i rozmawiałem z jakimś dzieckiem, później okazało się, że zamieszkała u nich na wakacje siostrzenica.
Także udało mi się raz odczytać godzinę z zegara którego nie widzę normalnie z łóżka i godzina ta pokrywała się gdy się cofnąłem. Inna sprawa to badanie półki wydłużonymi rękoma, która jest zawieszona na przeciwko mojego łóżka, jest to jedno z ćwiczeń o którym pisał Bruce Moen, gdy złapie nas paraliż i możemy tylko częściowo wyskoczyć np. rączkami machać można je wydłużyć i wymacać co się znajduje w około nas, a potem sprawdzić czy to się zgadza. W takim stanie przeważnie nic nie widzimy. Było tego trochę zobacz mój dziennik, niektóre ciekawsze wpisy tu umieściłem: http://www.oobe.pl/park/blog/sonic3/index.php?eid=6861

Miałem także oobe na Salvi divinorum gdy mogłem latać po pokoju usiąść na szafie i przyglądać się sobie i znajomym, też ciekawe, im dalej od ciała tym słabsza była świadomość, gdy się zbliżało ona się zwiększała.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ronaldo, bedac w OOBE mozesz sie znalezc tam gdzie nigdy nie byles, czyli chcesz byc u technika w stodole no i jestes :D W ten sposob lecisz do innych, chwytasz ich za "astralna reke" i wyciagasz z ciala, obczajcie energyforum.pl :) nie zebym robil reklame, ale tam jest naprawde baardzo duzo o tym.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, swego czasu interesowałem się nieco ową tematyką, jednak z braku czasu przestałem. Skoro już jednak nawet ekipa trawki wchodzi w temat OOBE, to nie mogę siedzieć bezczynnie i nie próbować razem :D Mam dwa pytania:

1. Czy mieliście do czynienia z I-Doserem i próbowali go do np. LD i OOBE?

2. Czy planujecie coś na dzisiaj? Bo miałbym ochotę na 4+1, no ale w końcu nie sam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Czy mieliście do czynienia z I-Doserem i próbowali go do np. LD i OOBE?

2. Czy planujecie coś na dzisiaj? Bo miałbym ochotę na 4+1, no ale w końcu nie sam :)

1. Tak. W LD raz mi pomógł dos "OOBE" : ) A tak to raz oobe uzyskałem dzięki dosowi DXM :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie mogę ci zagwarantować że wyjdę, ale z drugiej strony jeszcze nie próbowałem 4+1, a przed chwilą trenując na sucho zaczynała się trójwymiarowa wizja pod powiekami, więc rokuje to nieźle ;] Wczoraj dobry motyw, próbuję wyjść na fotelu i słyszę coś jakby zmodyfikowany silnik odrzutowca, tyle że brzmiący inaczej, w dodatku przyspieszający, ja już taki zadowolony, a to pralka ;/ xD Ja dzisiaj spróbuję wyjść, więc możesz już ustalić miejsce ;] Po za tym w końcu jedni mogą wyprowadzać drugich?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tzn. mi sie wydaje, ze dzisiaj skupimy sie glownie na wyjsciu, a nie na spotkaniu ;) pewnie nie kazdemu sie uda wyjsc, ale trzeba probowac. Zobaczymy jakie dzisiaj beda efekty. Ale jak by komus sie udalo juz wyjsc, to mozna probowac jakos wyciagnac inna osobe - tylko jak to zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra to o 00:00 wszyscy idziemy spać i potem na 4;00 na shoucie!

ja będę

spróbujemy ; )

a to, żeby jedni wyprowadzali drugich to muszą ich wziąć za rękę, a Ci którzy są wyprowadzani muszą tego chcieć i nie bać się ; )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+