Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OOBE - Podróże poza ciałem


Gość Green_Man

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

canna3 każdy ma :)

W paraliżu sennym w umyśle powstaje tzw. stan hipnagogi w którym to nasze wyobrażenia mają moc z wizualizowania się nam, gdy za każdym razem się boisz paraliżu generujesz straszne wizje. Wiele osób tego doświadcza, statystycznie mówi się, że ok. 50% ludzi doświadczyło choć raz w życiu paraliżu sennego. Jeżeli często go osiągasz to świetna wiadomość, ponieważ po 1. nic ci nie grozi, a po 2. paraliż jest właśnie tą bramką do wyjścia z ciała, co i jak te wskazówki były już opisywane w tym temacie.

shinji ja nie napisałem w głowie tylko w stanie umysłu, kiedy jesteś poza ciałem dalej posiadasz umysł. Kiedy jesteś poza ciałem i doświadczasz tych wszystkich sytuacji zgodnych z rzeczywistością to jako świadomość przesuwasz swój punkt doświadczania rzeczywistości do ciała astralnego.

Agricola_ae a ja wcale nie uważam, że aż tyle jest potrzebne, wszystko zależy od danej osoby jej zaangażowania, predyspozycji i poziomu rozwoju osobistego. Niektórym wychodzi to na zawołanie inni muszą trochę więcej poćwiczyć ale prędzej czy później każdemu się uda wystarczy nie tracić zapału, znam także osoby które potrafią to robić od dziecka i nigdy specjalnie nie trenowały tego.

A tak w ogóle to coś ci się chyba namieszało, bo Robert Monroe nie był Polakiem, a Amerykaninem i nie trenował w ogóle ponieważ nie znał oobe dopuki go nie doświadczył spontanicznie. On od tego doświadczenia z początku uciekał ale paraliże wracały i tak musiał to zgłębić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy to dobry temat, ale opisze tutaj mój sen który miałem dziś w nocy może będzie się chciało komuś to czytać. Tak realistyczny i z takimi doznaniami był to mój drugi sen w życiu coś co zrobiło na mnie duże wrażenie i dało wiele do przemyśleń niestety nie pamiętam wszystkiego dobrze, po przebudzeniu w nocy miałem jeszcze cały sen przed oczami,niestety teraz uleciał i pamiętam tylko nieliczne rzeczy. A sam sen wyglądał następująco.

We śnie zapaliłem Salivie i wyłapałem tripa, ale tu duże zaskoczenie ponieważ nie był to zwykły sen w śnie było to coś więcej gdy zapaliłem szałwie i zaczął się sen wszystko zrobiło się przejrzyste cały obraz był idealny, kolorowy, wyraźny odczuwałem wiatr, zapach wszystko było jak w realu.

Szedłem przez jakąś łąkę i natrafiłem na tory kolejowe gdzie stał pociąg towarowy, wlazłem do jednego z wagonów takich drewnianych z odsuwanymi drzwiami po bokach, gdy wsiadłem do środka spotkałem tam ptaka dokładnie nie pamiętam był to jakiś kanarek, albo wrona , ale dopiero wtedy zaczęła się cała mistyka snu ponieważ ptak ten rozmawiał ze mną pociąg ruszył ja siedziałem tyłem do kierunku jazdy i w otwartych drzwiach widziałem jak uciekają moje smutki, zmartwienia, problemy po prostu je widziałem jako obrazy czy jakieś tam chmurki i z każdym takim przeminionym obrazem czułem się coraz lepiej. To co tu opisuje jest tylko częścią tego co czułem,ponieważ w tym śnie/tripe było to o wiele głębsze pociąg czasem się zatrzymywał i wtedy ptak mnie oprowadzał po tym obrazie który aktualnie był widziany w drzwiach wagonu coś niesamowitego, ptak był wszechwiedzący wiedział o mnie wszystko i pomagał mi zrozumieć dany problem, niestety mało co z tego pamiętam podróż ta trwała naprawdę długo i była niesamowita doświadczałem wszystkich uczuć jak w realnym życiu nie był to jakiś tam zwyczajny sen. Pamiętam jeszcze ze po skończonym tripie, trwałem dalej we śnie i rozmawiałem jeszcze z kimś na temat tego tripu ale nie pamiętam kto to był.

Stan po spaleniu szałwi w śnie był taki sam jak po spaleniu w realu mimo że nigdy się nie odważyłem na pełen trip na szałwi wiem jakie jest uczucie przy jej paleniu i we śnie odczuwałem to samo. Może to znak od Pani SD, że mnie zaprasza do siebie. Myślę że w następny weekend zapale szałwie, ponieważ już nie czuje takiego strachu myślę ze ten sen trochę go osłabił. Ta noc była naprawdę niesamowita coś pięknego :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+