Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OOBE - Podróże poza ciałem


Gość Green_Man

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na shoucie były 2 osoby + ja .... czekałem do 5 to też nikogo nie było ; <

troszeczkę żal, że się wszyscy ustawiamy a prawie nikt się nie wywiązuje..

u mnie bez oobe, miałem wibracje ale jak sobie to uświadamiałem to ustawały. Pamiętam z 3 sny. Próbować dalej trzeba :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no zasypiałem przy tym Cave cośtam.. Ale miałem to na głośnikach a to powinno być raczej na słuchawkach bo w tle słyszałem takie wibrowanie jak w i-doserze, a słuchawki by mi za bardzo przeszkadzały przy OOBE...

w ogóle to ten utwór to jest zapętlonych parę dźwięków a pod tym właśnie te fale jak z i-dosera..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli szukacie dobrych presetów do stymulowania paraliżu, a dalej oobe to chyba najlepszym zestawem jest specjalnie przygotowany do tego preset Monroe Institute - Hemi Sync - Gateway Experience. Składa się on z 6 płyt CD i można go znaleźć na necie. Poza dziękami tła w nagraniach mamy także głos przewodnika (niestety ENG ale dla znających co nieco noproblem :) ), początkowo jesteśmy wprowadzani w stan paraliżu (ciało śpi, umysł nie) potem z kolejnymi płytami idziemy dalej do przodu aż do focus 27 czyli dość dalekiego planu poza astralnego. Focus to umowna nazwa dla odmiennych stanów świadomości w Monroe Institute np. focus 0 to nazwa dla stanu czuwania, focus 3 to paraliż senny, focus -1 to nieświadomy sen itd... Próbowałem tego z 4 lata temu, naprawdę duża skuteczność polecam :)

Hemi-Sync to specjalna technologia do synchronizowania półkul mózgowych w określonej częstotliwości. Każda częstotliwość wytworzona w umyśle za pomocą Hemi-Sync odpowiada innemu stanowi. U ochotników potrafiących osiągać oobe zbadano elektromagnetyczną aktywność mózgu podczas stanu wchodzenia w oobe i dzięki temu stworzono odpowiednie nagrania.
Hemi-Sync działa w ten sposób, że dla jednego i drugiego ucha puszczane są te same dźwięki ale o różnych częstotliwościach, jeżeli chcemy np. uzyskać umysł pracujący na 4Hz wówczas w słuchawkach pojawiają się np. dźwięki o częstotliwości L=100Hz i R=104Hz. Synchronizacja półkul wówczas następuje na częstotliwości różnicy tych dźwięków czyli 4Hz (których normalnie nie jesteśmy w stanie usłyszeć).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Słyszałem o tym, jakiś typ chyba pisał że go łeb po tym bolał, no ale cóż, przypadki się zdarzają... Ogólnie to uważam że skoro o 4+1 mówi się że to metoda o dużej skuteczności, ale nie jedyna działająca, to powinniśmy pójść krok dalej i próbować też wychodzić w dzień.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+