Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OOBE - Podróże poza ciałem


Gość Green_Man

Recommended Posts

:elo: mój brat probował tego i mówił ze udaje mu się. Wczesniej słyszałem o tym od ziomków. Na początku myślałem ze to za pomoca jakiegos narkotyku jak kumpel mi opowiadał ale okazalo sie że nie dlatego wydało się to dobrym kminem. W brata jakoś nie wierzyłem. On mi tłumaczył że najłatwiej jest wyjść jak masz świadomy sen (LD), pomyslalem że czesto miewam takie polswiadome sny. Powiedział ze jak mam LD to musze biec sprintem do tylu. Pewnej nocy mam sen że stoję z kumplem i rozmawiamy sobie az nagle pomyslalem- kurde xXx mowil żeby biedz do tylu. Rokminiłem nad tym w snie z 30sekund aż nagle- Chooj, co bedzie to bedzie i zacząłem biedz. Przebiegłem z 5m i cos wyrzuciło mnie gwałtownie w góre. Przestraszyłem się i zamknałem oczy bo widziałem siebie. Probowalem jakoś sprowadzić się na swoje ciało. Z 1godz. czekalem aż wroce do siebie. Jak tak lezalem duszą na ciele (smiesznie to brzmi :D ) to otwierając oczy widziałem tak jakbym miał 10 palców u jednej ręki bo dusza nie była idealnie dopasowana do ciała. To było straszne. Przez kilka nastepnych nocy balem się wogole zasypiac :lol: żebym się nie bał to ogólnie fajne doswiadczenie. :peace:
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OOBE ćwiczyłem z rok czasu i chyba raz prawie mi się udało ale taki shiz mnie ogarnął że nie dałem rady, jakby bomba atomowa w bani mi wybuchła, piski szumy takie dziwne uczucie fizyczne no i shiz ogólny, LD miałem kilka razy, zajebiście jest latać we śnie i mieć nad tym kontrole, często jak mi nachodziło LD to miałem taki podjar że się budziłem ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

Wiem, ze na forum jest juz temat o OOBE, ale tamten temat ma inne zalozenie niz to co chce zrobic, a wiec powstal nowy ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wpadl mi do glowy pewien pomysl i przedstawie go w tym temacie (pare osob wie o co chodzi, wiec pisze to dla tych co nie wiedza :P ) - mysle, ze jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to moze byc ciekawie :D

Z tego co wiem, to sa na forum ludzie ktorzy interesuja sie tematem OOBE i nawet trenuja :D i pomyslalem, ze mozna by to robic grupowo, a jak juz sie uda wyjsc, to by mozna probowac sie spotkac w innym wymiarze :D mysle, ze taki eksperyment dal by duzo odpowiedzi na pytania typu, czy OOBE naprawde istnieje :D a poza tym duchowe doskonalenie sie i praca nad soba duzo moze zmienic w zyciu :)

W podpunktach by to wygladalo w ten sposob:

1.umawiamy sie na konkretna godzie i miejsce

2.wyjscie

3.ewentualne spotkanie :D

Mysle, ze jezeli chodzi o ustawki, to najlepszą techniką by bylo 4+1 (mozna tez inne wariany typu 5+2)

Metoda 4+1 polega na tym, ze kladziesz sie spac na 4 godziny, nastepnie wstajesz, robisz cos przez godzine i kladziesz sie jak by do snu, zamykasz oczy - z tym, ze umysl masz ciagle na chodzie i probojesz nie zasnac, tylko sie zrelaksowac tak jak przy medytacji.

Po jakims czasie przed oczami powinny sie zaczac pojawiac hipnagogi, wibracje, piski itd. z tego co sie dowiedzialem to dobry znak :D

Warto jest tez, cwiczyc na codzien (medytacja, relaksacja itd.)

Jest jeszcze takie cos jak 10dniowy kurs OOBE na tym forum - http://www.oobe.pl/park/index.php?autocom=portal&about=1 (trzeba zjechac na sam dol)

Wystarczy wpisac meil i imie i codziennie bedziesz dostawal jakies info co robic.

Co Wy na to? pisał by sie ktoś? ja bede robil ten eksperyment napewno, z jedna albo dwoma osobami odemnie.

Acha i jeszcze chcial bym, zeby wpisywali sie ludzie, ktorzy chca na powaznie podejsc do tego ;) slomiany zapal nie mile widziany :D Musicie wiedziec, ze OOBE to nie zabawa, poniewaz moze ono w duzym stopniu zmienic wasze zycie i podejscie do niektorych spraw... ale mysle, ze beda to pozytywne zmiany :)

:peace:

===================================================================================================================

OOBE projekt/trening/kurs: {by technik)

Wiadomo są ludzie pracowici i leniwi. Tą przypinkę założyłem dla tych z drugiej kategorii ludzi czyli wiadomo Leniwców Forumowych, ktorzy zamiast szukać informacji w internecie :google: to ciągle pytają na SB lub poprostu zakładają nowe tematy i zaśmiecają forum.

Zapisałem się na kurs OOBE codziennie dostaje informację co i jak mam robić więc chcę codziennie dołączać wam informacje z tego kursu i dzielic się z wami wszystkimi co chcą w naszym projekcie uczestniczyć i dojść wkońcu do tego naszego ''spotkania'' po tamtej stronie. ;):peace:

WSKAZÓWKI DO KURSU

1. Kurs pomyślany jest tak abyś to Ty musiał włożyć w niego najwięcej

pracy. Nie będzie żadnych gotowców, ściąg, będzie dużo wskazówek.

Wszystko dlatego, że zapisałeś się na kurs nie po to aby zdać egzamin

ale po to by się tego nauczyć.

2. Dzięki połączeniu z Grupą Astralnych Podróżników najlepsi kursanci

będą mieli możliwość dołączenia i uczestniczenia w spotkaniach tej

grupy. Więcej na ten temat pojawi się pod koniec kursu.

WSKAZÓWKI DO ĆWICZEŃ OOBE

1. Najważniejszą i największą barierą przed OOBE jest Twoj strach.

Pamiętaj że możesz go zwalczyć MIŁOŚCIĄ. Pokochaj swój strach a on

zniknie.

2. Pamiętaj to czego oczekujesz to się zdarzy. Chcesz spotkać złe

moce, wilkołaki albo jeszcze coś innego co Twoja fantacja zechce

wykreować? Ok. Dostaniesz to. Jednak zawsze możesz mieć ochotę spotkać

anielsko dobre istoty. Istoty które bardzo chętnie Ci pomogą.

Niektórzy mówią że jesteś to Ty sam z przyszłości. Czy możesz zaufać

komuś bardziej niż sobie?

Na dziś tylko tyle, kolejna porcja info jutro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na duzo ludzi nie ma raczej co liczyc :D ale ktos tam moze sie znajdzie stad ;) Te proby wyjscia to nie bedzie jedno razowe pier********e, tylko fajnie jak by sie udalo to powtarzac :D o ile bedzie to warte tego calego zamieszania hehe, ale na bank bedzie warto :zmiazdzony: moze odrazu nie wyjdzie ale powoli i z czasem bedzie wychodzic. Ta metoda 4+1 jest ponoc w ch*j skuteczna.

Zachecam do tego eksperymentu, bo nawet jezeli sie nie spotkamy to samo wyjscie z ciala, czy nawet te inne rzeczy zwaizane z technikami to musi byc ciekawe i mocne przezycie :D a jak ktos stawia na rozwoj duchowy czy tam tego typu rzeczy, to ten eksperyment moze byc przelomowy w tym co robi.

Tylko trzeba przelamac strach i nastawic budzik.... B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiele osób ma problemy z samym uzyskaniem oobe i fazowaniem między planami ale są i tacy którzy potrafią to zrobić na zawołanie. Pomysł świetny ale ludzie muszą się jeszcze mocno doszkolić w praktykowaniu oobe. Najłatwiej dostroić się do osób które się już zna i ma się ich mentalne ID no ale jak się nie przeprowadzi eksperymentu to się nigdy nie przekonamy :)

Podobne eksperymenty przeprowadzano już wielokrotnie na różnych forach zobaczcie tu:

http://davidicke.pl/forum/post18999.html#p18999

http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=2492

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W Najłatwiej dostroić się do osób które się już zna i ma się ich mentalne ID no ale jak się nie przeprowadzi eksperymentu to się nigdy nie przekonamy :)

Tez o tym myslalem, ze najlatwiej by bylo spotkac osoby z ktorymi jest sie zwiazany w jakis sposob, nooo a nas łączy jedna rzecz... :D maryska :D moze jakos to wykorzystamy zeby sie udalo

 

Ronaldo a Tobie udało się już wyjść?

Raz uzylem techniki 4+1 z tym, ze troche na odwal i mialem w zalozeniu swiadomy sen :D ale odlecialem podczas lezenia i usnalem :D i nagle zobaczylem tak bardzo spokojnie trzepocace liscie na wietrze. takie zieloniutkie, mialem poczucie wielkeigo mega spokoju i postanowilem, ze wejde w sen... no i nagle jak by jakas pulapka :mellow: cos jeblo i zaczelo piszczec, syczec obraz zaczal mi skakac :D no nie szlo wytrzymac i obudzilem sie z takim napierdalaniem serca, ze ch*j. hehe a ta faze ponoc trzeba przetzymac i wyrzuca Cie z ciala :)

ta technika 4+1 jest skuteczna

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Raz uzylem techniki 4+1 z tym, ze troche na odwal i mialem w zalozeniu swiadomy sen :D

Świadomy sen też to też coś zajebiaszczego :) Raz udało mi się tego doświadczyć, spałem sobie spokojnie i nagle naszła mnie myśl co ja kur** tutaj robię, i wtedy dotarło do mnie że to sen :lol: Jeździłem sobie jakimś samochodem, a potem chciałem odwiedzić koleżankę, ale jakoś straciłem świadomość ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ronaldo, na mnie możesz liczyć :D. Musze zacząć intensywniej trenować bo po ponad 4 latach treningów mam tylko kilka bardzo krótkich wyjśc :P więc nie jest to łatwe :zbakany: .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+