Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaką dziwną/extremalną czynność wykonaliście Na faZie


k4mil

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe ja ostatnio ide spalony juz z buchami do kolezki no i przechodze przez dosc ruchliwa ulice bez pasow i ogarnalem tylko jedna strone bo zauwazylem dupeczke fajna no i jestem juz na 2 pasie a tu ogarniecie i prawie mnie lodówa psiarskich przejechala :shock: haha no i długą wyciąłem bo sie zatrzymali

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kiedys z kumplem jak sie zjaralismy mielismy strasznie sucho w ustach... godzina 19, w mieszkaniu nic do picia i kminimy co by tu zrobic... jednak po paleniu najprostsze rozwiazania sa oczywiste... wiec on sie pyta czy mam cytryny, akurat kilka bylo w lodowce, wiec polecielismy, kilka litrow wody, sok z kilku cytryn + cukier i zrobilismy lemoniade :D nie byla moze idealna, ale dla nas byla jak cos niezastapionego :D tylko, ze jak tak zaczelismy to pic to poszla rozkminka czemu nie poszlismy do sklepu... ktory mam 100m od domu :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Wjechalem rowerem w auto wyjezdzajace ze skrzyzowania bo bylem zbombiony a do tego zagapilem sie na jakas slicznotke ^^

Skutki: Wygieta rafka, paniusia ze stanem przed zawałowym, no i wkurwiony Fraan ^^

Dodam ze babczeka wyjezdzala z podporzadkowanej a rowerzysta jest takim samym uzytkownikiem drogi jak kierowca. Skonczylo sie tak ze jeszcze kopsnela 100wke na naprawe rowerka, zebym na psy nie dzwonil. Coz, i tak bym tego nie zrobil ale miło :)

2. Ze 2 lata temu kiedy jeszcze moim wozidelkiem byl nissan sx200 szczegolna popularnoscia cieszyl sie drifting na zamarznietych bagnach. Rozkret byl niesamowity... Do momentu w ktorym oderwalem sobie pol tylnego nadkola zachaczajac o jedyne drzewo w promieniu 500 m. Ogolnie polecam taka zabawe, ale:

-nie autem rodzicow

-na dobrej miejscowce (gruby lód, niski poziom wody. ja korzystalem z okolicznych podmoklych terenow gdzie glebokosc nie przekraczala 0,5m)

-...no i pocwiczcie zanim zaczniecie swirowac :zbakany:

3. Wczoraj malowałem przedpokój i jakos tak sie rozpedzilem ze zanim sie obejrzalem mialem pomalowane wszystkie futryny i drzwi... na kolor sciany i na dodatek zla farba...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przejśc przez uszkodzony most kładka o szerokokości 30cm a do dołu było z 10m ;D

Dlamnie to chyba było by nie wykonalne :D

A raz jak wróciłem do domu jakoś poczatek marca było jeszcze dosyć zimno na dworze, wpadam do kuchni i zaczełem myć rece myje myje poczułem że ciepła woda a w rece było mi w h*j zimno to stałem nad tym kranem i się GRZAŁEM nie wiem ile czasu moze 5 min moze i wiecej nie mam pojecia :D ale napewno długo bo matka mnie wołała pocoś a ja jej wogole nie słyszałem zero kontaktu aż wkoncu wpadła do kuchni a ja dopiero ją zauważyłem gdy była tuż obok mnie :D i mowi domnie CO TY ROBISZ a ja: myje rece troche się przestraszyłem bo to było pierwszy raz na fazie w domu w tak bliskim kontakcie z matkom

:peace::peace::peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi się kiedyś zachciało pić, idę do kuchni, patrze: o mama herbatkę zrobiła, piję i jakaś dziwna w smaku, taka jałowa. Na drugi dzień matka mnie pyta gdzie jest jej nawóz do kwiatów co w szklance stał.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja wczroaj bylem z ziomkami Na Fabryce (Białystok) kumpel przestawial wiadro

spychajac ziomka coraz bardziej i bardziej az w pewnym momencie jak na niego spojrzalem stal plecami do 4-5 metrowego spadku na shody w taki burdel ze masakra.

Szkło, Cegłówki i inne syfy. W ostatnim momencie zwrocilem mu uwage zeby sie dalej nie cofal bo sie spier**** wiec ludzie patrzecie co robicie po Mj boo uuuuu orient czerstwy jest ^^ :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+