Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaką dziwną/extremalną czynność wykonaliście Na faZie


k4mil

Recommended Posts

Ja wczroaj bylem z ziomkami Na Fabryce (Białystok) kumpel przestawial wiadro

spychajac ziomka coraz bardziej i bardziej az w pewnym momencie jak na niego spojrzalem stal plecami do 4-5 metrowego spadku na shody w taki burdel ze masakra.

Szkło, Cegłówki i inne syfy. W ostatnim momencie zwrocilem mu uwage zeby sie dalej nie cofal bo sie spier**** wiec ludzie patrzecie co robicie po Mj boo uuuuu orient czerstwy jest ^^

co do tego co napisales, to ostatnio zauwazylismy z ziomkami, ze jak stoimy i gadamy po paleniu (a najczescie stoimy wtedy w kolku) to po kilku minutach jestesmy pare metrow dalej :D i nikt nie wie jak to sie stalo :D albo jak skonczylismy lapac bucha i za jakis czas znowu chcemy to kazdy stoi w innym miejscu :D i tak samo nikt nie wie w jaki sposob to sie stalo :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

off przyciąganie księżyca ^^. Ja osobiście najlepszy numer miałem jak paliliśmy w ambonie dla myśliwych :D cała imprezka w takiej małej ambonce i skończyło się na tym że jak coś to przez okno laliśmy :D ale i tak najlepsze to było kiedy nie daliśmy rady zejść w dół i zamiast w namiocie spaliśmywe trzech w takiej małej ambonce zimno ;D ale co jakiś czas rozgrzewka ^^ no i wiadomka rano zchodzimy na dół i potem z kolei baliśmy się wejść na ambonę xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość smokerweed

Ja raz wpadam do kuchni :D bomba na bani oczywiscie, sativke palilismy :D i patrze mleko stoi, to jeb te mleko z gwinta, takie dobre było ale inne niż wszystkie, nie spotykane:D z rana się okazało że mój młodszy bratcioteczny nie chciał cyca, i ciotka sobie mleko spusciła do szklany którą wypiłem :D :meta:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+