Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaką dziwną/extremalną czynność wykonaliście Na faZie


k4mil

Recommended Posts

Hmm... bylem kompletnie spalony, wieczorem , siedzialem na lawce bardzo przypalowa ale cuz, latarnie widzialem jako pomaranczowe kropki, razem z kumplami cisniemy buchy z takiej fajnej fajii a tu nagle radiowoz w nasza strone z pelnym gazem, to w nogi, mi sie wlaczyl (ja to tak nazywam) tryb rambo, o niczym nie myslalem nawet o kumplach gdzie biegną, wbieglem po skarpie, cala byla w blocie bo bylo po deszczu, robilem takie triki ze na trzezwo nigdy, i nikogo nie znam zeby wszedl pod tą skarpe, uczucie nie do opisania co ja wyprawialem z wlasnym cialem to nie wierze do tej pory, narpawde niesamowita roslina

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja uwielbiam pływać najarany takie wkrety kiedys mialem na wfie basen sie spalilem a jakos dzien wczesniej piratow z karaibow ogladalem to takie wkręty na maksa wchodzily z 30 minut zawieszony jedna ręką na słupku a druga daszek robilem bo se wkrecalem ze slonce swieci i ze na gniezdzie siedze i wypatruje obcych statków :D:blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mialem taki wkrent zjaralem z kolegom. pozegnalem sie z nim i odpalam skuterka

jade na chate a tu bum mialem dziwne drgawki zaczely mnie auta wyprzedzac to jak gupi zaczolem je gonic skuterem :D pozniej tak sie w krecilem ze jak bym byl na toze wyscigowym i widzialem tylko cieki pasek tam mi jeblo na oczy. naszczescie w nic nie przydupilem. ale zjebany schiz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

reklama na lampie przy ulicy o tym ze cyrk bedzie w miescie, najarani z kilkoma kumplami postanowilismy ze zrobimy z tego samoloty rzucalismy sie nimi i w ogole. Obczyscilismy miasto z tych reklam, samolotow jak na zlomowisku po 2nd wojnie, na nastepny dzien bylo o tym w gazecie :D Nazwali nas wandalami :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja byłem zjarany i przechodziłem przez ulicę wieczorem. I patrze nagle światła blisko mnie.

I zamiast zwiewać to rozkmnina na te światła, gościu dobrze że miał refleks to się zatrzymał 30 cm odemnie :D

Dlatego jak przechodzić przez ulice to na światłach.

Zamiast uciekać myślałem o tychświatłach :D

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+