Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

A. Krzywy: Jestem za legalizacją marihuany


Gość

Recommended Posts

A. Krzywy: Jestem za legalizacją marihuany



W Sejmie znów rozgorzała dyskusja o narkotykach. Były minister zdrowia Marek Balicki zarzuca ministrowi Czumie, że wycofywał się z zapowiedzi niekarania posiadaczy małych porcji marihuany i domaga się złagodzenia prawa w tej kwestii. Co na ten temat myśli Andrzej Krzywy, lider zespołu De Mono, który angażował się w kampanię antynarkotykową? "Jestem za legalizacją marihuany" - mówi DZIENNIKOWI.



...

Jestem za legalizacją marihuany. Niestety decyzje w takich sprawach podejmują ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia na tematy, jakie poruszają. Politycy powinni najpierw zapoznać się z tym, o czym chcą mówić.

Można by było zrobić eksperyment, podczas którego rozdano by wszystkim posłom po działce marihuany z policyjnych magazynów, aby mogliby oni sami stwierdzić, czym jest ta używka. Zauważyliby wtedy, że nikt nie zaczyna mordować ludzi, ale wręcz przeciwnie, staje się pogodnym, pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. Nie ma to żadnych skutków ubocznych, nie powoduje uzależnienia. I jeżeli już, to zrezygnujmy także z dostępu do alkoholu, papierosów czy kawy.

Z tego, co mi wiadomo, jakieś 70 proc. osób złapanych za posiadanie narkotyków miało przy sobie minimalne ilości marihuany. I takimi ludźmi są przepełnione nasze więzienia. A utrzymanie każdego więźnia kosztuje nas 2300 zł miesięcznie. Dlaczego więc bandyci chodzą wolni po ulicach, a ludzie skazani za skręta siedzą w więzieniach? To jest nie do pojęcia.

Ogromna część gospodarki holenderskiej wspomagana jest przez wpływy ze sprzedaży miękkich narkotyków w coffee shopach. Jest to po pierwsze ogromny zastrzyk gotówki dla państwa, a po drugie dzięki takiej legalizacji nad sprzedażą tego narkotyku jest sprawowana kontrola. Dlaczego więc nie zrobić tego samego u nas?

Alkohol też był kiedyś zakazany i nic to nie dało. A sieje on jeszcze większe spustoszenie niż marihuana. Ludzie stają się agresywni po alkoholu, a po marihuanie są po prostu radośni i pokojowo nastawieni do innych. Co więcej, nawet kawa jest gorsza dla naszego organizmu.

Andrzeja Krzywego wysłuchała Katarzyna Olcza
źródła:
dziennik.pl
&
konopialeczy.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ku**a gościu zajebiście mówi dokładnie tak jak jest i wyraźnie pokazuje hipokryzje która tutaj panuje :D :zbakany:

Jak mamy poparcie takich ludzi i jest ich coraz więcej to miejmy nadzieje że ludzie wreszcie przejrzą na oczy a przynajmniej ci co rządzą tym panieństwem :] :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tylko poslowie to cymbaly im nie przegadasz bo to ludzie starej daty i uwazaja to za cos zlego... samo slowo ze dolaczono MJ do Narkotykow- mowi Narkotyk

??!! zakaz!!! to tyle z posłów.Dajcie im po troche i pokazcie co to do ku**y nedzy jest a nei cioły siedza tam i zwijaja kase za to o czym nie maja pojecia! Fuck Polityka! nie glosuje juz na nikogo w pizdu! :peace::bongo: a dla pana Andrzeja :elo::peace::bongo::wodna::elo: Dobry Człowieku :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+