Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Depenalizacja w Argentynie


Guest

Recommended Posts

Argentyński Sąd Najwyższy stwierdził, że posiadanie marihuany na własny użytek nie może być karane. - Każdy człowiek ma prawo wybrać swój styl życia bez konieczności ingerencji władzy - stwierdził sędzia odczytując decyzję.

Wtorkowe orzeczenie było następstwem przypadku pięciu młodych mężczyzn, którzy zostali aresztowani za posiadanie kilku skrętów. Sąd uznał takie traktowanie posiadaczy marihuany za niezgodne z konstytucją. W orzeczeniu nie podano jaka ilość posiadanych narkotyków ma zostać uznana za "na własny użytek".

Kokaina

na 90 proc. amerykańskich banknotów

Narkotyki i pieniądze idą w parze - wiadomo nie od dziś. Ostatnie wyniki... czytaj więcej »

Sąd stwierdził natomiast, że palenie marihuany jest legalne jeśli nie powoduje zagrożenia dla innych niż palacz osób.

Nie jesteśmy gotowi

Uznanie palenia marihuany za legalne zostało skrytykowane przez część argentyńskich organizacji. Argentyński Związek Antynarkotykowy zarzucił sądowi, że taka decyzja może prowadzić do zwiększenia się liczby osób z problemami osobistymi. - Kraj nie jest na to przygotowany - powiedział szef związku Claudio Izaguirre.

Koka na własny użytek

W Ameryce Południowej nasila się w ostatnich latach ruch, który dąży do całkowitej legalizacji miękkich używek. Wtorkowe orzeczenie Sądu Najwyższego to kolejny krok w tym kierunku. Zgodę na posiadanie niewielkiej ilości narkotyków wydał już sąd m.in. w Wenezueli, Ekwadorze i Kolumbii. Do tego grona dołączył niedawno również Meksyk, gdzie posiadać można niewielką ilość nawet kokainy, czy heroiny.

źródło: http://www.tvn24.pl/0,1616431,0,1,jointa-z...,wiadomosc.html

Link to comment
Share on other sites

nie ma innej opcji...trzeba startować w wyborach i wygrać :P wprowadzić legalizację marihuany i z dyni :P a Argentyna już dość długo się do tego przymierzała...chociaż w przeciwieństwie do naszych pokemonów to zajęło im to 5 minut :x

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+