Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marihuana - akcelerator wewnętrznego rozwoju


LionZion

Recommended Posts

brainkiller44, zajebisty artykuł, jak go zacząłem czytać od razu poczułem, że wiem o czym piszesz, bo miałem kiedyś bardzo podobną rozkminę i dalej często się nad tym zastanawiam i próbuję dochodzić do co raz to nowszych wniosków.

Jak jest powszechnie wiadome, przeciętny człowiek korzysta z ok. 4% mózgu, Einstein ponoć korzystał z 10%, a gdybyśmy korzystali ze 100% prawdopodobnie moglibyśmy robić rzeczy niesamowite, typu przenoszenie przedmiotów siłą woli, szybkie pozbywanie się chorób czy regeneracja ran.

Ludzki mózg ma niewiarygodne możliwości i może właśnie za pomocą odpowiedniego treningu umysłowego, wspomaganego tym wciąż nielegalnym 'superchwastem', moglibyśmy wykorzystywać większe jego połacie.

Jak mówią: nie dowiesz się jak nie spróbujesz, dlatego będę kontynuował treningi, na każdym dając z siebie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na zjarce lubię jeździć na rowerze (pożyczonym), pograć w nogę, w siatkę czy też w ping-ponga u sąsiada :D. Jednakowoż lubię rozkminiać, wymyślać nowe słowa, malować, rysować. Napisałem dwa opowiadania, bajkę i baśń, ale nie będzie ukazana publicznie. :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

widze, że każdy z was ma to samo co ja tylko w innym kierunku.. jeden lubi rozwijac swoje wnetrze rozmyslac (też lubie), rysować, drugi idzie do lodówki itd.. :D ale ja najbardziej kocham muzyke na high'u :) dzięki mj poznałem ją od innej, pięknej strony, za to właśnie szanuję mj. poza tym to zaczełem lepiej gadać ze starszymi, lepiej ich rozumieć, i wiele pozytywnych czynników.. ZBYT POZYTYWNA DLATEGO ZAKAZANA! pozdrawiam wszystkich :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie wiem jak u was ale po jaraniu mam zawsze bardzo bujne sny i o dziwo je dokładnie pamiętam w przeciwieństwie do tych na trzeźwo (sny też sa waznymi elementami rozwoju wewnętrznego) :D

O dziwo mam tak samo, mimo tego że gdzieś wyczytałem (chyba nawet na tym forum) że przez MJ wgl nie pamięta się snów :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja to w ogole nie miewam snow nawet na fazie. Tzn... na fazie to nie ma ch**a zebym zasnal lol Uwazam ze sensi bardzo mnie zmienila i rozswietlila wewnetrznie i pomogla mi w wielu sprawach m.in. w nauce, dojrzewaniu i zaczeciu prowadzenia spokojniejszego zycia i w ogole. Kocham muzyke i wszystko co z nia zwiazane. Reggae i dnb to jest to:D Ale raczej wole sie chillowac przy bobku i rescie rastamanow lol nawet od kilku dni popalam z jednym rasta Sfazowani ludzie heh. To moze po wylaniu tego z siebie pojde podlac krzaki lol Pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+