Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Szkodliwości palenia... ??


mr.stuff

Recommended Posts

gurugPolecam też Ci poczytać o nowotworze zarodkowym, czyli o raku jąder. Osoby, które paliły trawkę 2 razy częściej zapadały na tą przypadłość a poza tym paląc zwiększasz swoje szanse na raka o 70 %.
Mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat? na forum jest dokument w ktorym jest mowa ze marihuana nie powoduje nowotoworw :peace: wiec ktos tu komus wciska kit prawdopodobnie :wink: :peace:
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po prostu nie będą Cię babki pociągały

ooo feee, ja nie lubię facetów ^^ :D

A tak wogóle, to każde zdanie w tym temacie jest bardzo podobne, ale niektórzy po prostu mają inne tak jakby wytłumaczenie i inne argumenty, które i tak prowadzą do tego samego

podkreślając cały ten temat

- Nie radzę palić codziennie osobom w wieku 13-15 lat (zatrzymuje rozwój, w gre wchodzi testosteron itd.)

- W wieku 13-15 lat mozna sobie tam zapalić raz na tydzień, raz na dwa tygodnie (tak można powiedzieć profilaktycznie)

- Męski "przyjaciel" rośnie najbardziej w wieku 14-16 lat ^^ - to zdanie mnie rozwaliło : ) - no ale taka prawda xD

Czyli są szkodliwości palenia w młodym wieku (moim wieku) :):joint: bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat? na forum jest dokument w ktorym jest mowa ze marihuana nie powoduje nowotoworw :peace: wiec ktos tu komus wciska kit prawdopodobnie :wink: :peace:

A ja jeszcze tylko dodam, że info o raku jader zdaje się być niestety prawdziwa (czasopismo medyczne Cancer). Chodziło Ci pewnie o artykuł, który mówi, że konopie nie wywołują raka płuc, co jest prawdą (chyba że palimy również tytoń, którego negatywny, rakotwórczy wpływ mj nasila)....

Ciekawe czy kobiety mają się czego obawiać, czy zioło tylko nas tak dyskryminuje :?:

Często jeszcze można słyszeć o problemach z górnymi drogami oddechowymi, krtanią itp. jednak nie natknąłem się jak dotąd na żadne info w tym temacie....

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+