Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Szkodliwości palenia... ??


mr.stuff

Recommended Posts

To wtedy masz tam duuużo zielska (mało to oszczędne) ja raczej preferuję wodną (samoróbkę) ... :wodna:

:peace:

Jak to ktoś już na tym forum powiedział - w każdym mieście gram jest inny.. U mnie z jednego grama skręce pożądnego jointa. Jak dodam do tego jeszcze szluge to z jednego grama mam 2 jointy fifty fifty :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To wtedy masz tam duuużo zielska (mało to oszczędne) ja raczej preferuję wodną (samoróbkę) ... :wodna:

:peace:

Jak to ktoś już na tym forum powiedział - w każdym mieście gram jest inny.. U mnie z jednego grama skręce pożądnego jointa. Jak dodam do tego jeszcze szluge to z jednego grama mam 2 jointy fifty fifty :D

To fakt gram gramowi nie równy, ;) ale jednym gramem z wodnej mogę się 2 razy z ziomem zbakać, (czyli cztery bakania) a do tego wodna czyści dym :D:wodna:

Choć przyznaje że skręcanie ma coś w sobie i czasem fajnie jest sobie z blantem w parku usiąść i :happy: , pozastanawiać się czy ptaki latają czy fruwają ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To wtedy masz tam duuużo zielska (mało to oszczędne) ja raczej preferuję wodną (samoróbkę) ... :wodna:

:peace:

Jak to ktoś już na tym forum powiedział - w każdym mieście gram jest inny.. U mnie z jednego grama skręce pożądnego jointa. Jak dodam do tego jeszcze szluge to z jednego grama mam 2 jointy fifty fifty :D

To fakt gram gramowi nie równy, ;) ale jednym gramem z wodnej mogę się 2 razy z ziomem zbakać, (czyli cztery bakania) a do tego wodna czyści dym :D:wodna:

Choć przyznaje że skręcanie ma coś w sobie i czasem fajnie jest sobie z blantem w parku usiąść i :happy: , pozastanawiać się czy ptaki latają czy fruwają ;)

Nie potrzebuje sie 2 razy z ziomem zbakać bo i tak jaram gdzieś raz na tydzień, no czasami zdarza się cześciej ale to tylko jeśli jest okazja i hajs. Lubie sobie usiąść czy to z ziomem czy to z laską, skręcić jointa, i podziwiać przyrode (jak siedzimy na łące, czy w lesie) lub przy muzyczce czy filmie posiedzieć na kanapie.. ;] ale koniec tego Offtopu może :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+