Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy opalacie fifke ??


revol19

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Haha a ja "hoduje" lufki. Już po 3 odmianie jest przeszło przez nią koło 6 gram.

Odmiany: WW, Blueberry, i jakiś NO NAME od dila.

Zawsze lufe opalam tak, żeby zostawało w ch*j przepału.

Po Blueberry taka wielka kropla została, a potem opaliłem jescze 1.5 grama No Name i do tej kropli przykleiło się w C***j tematu.

Zapach ma niesamowity taka prawdziwa ganja. Polecam hodować lufki naprawde warto.

Z takij dobrze hodowanej lufy wychodzi kilka nawet do 7-8 buchów albo 3-4 buchy giganty.

Tą lufką po przerie 3 i pół tygodnia upizgałem sie jak nigdy. Taki fajny zapach i jescze lepszy smak przepału :mniam:

Najlepszy przepał to są właśnie te krople z THC prawie samym. Gdy nie ma weedu jedna czy dwie takie krople na lufce potrafią bardzo pomieszać w głowie. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie rozumiem jak ktos pisze, ze nie ma sensu opalac lufki po 1g. Ja na to powiem GOWNO prawda.

Jaram od 6 dni dzien w dzien (akurat dyche motalem) i wczoraj na zakonczenie ciagu zabralem sie do opalania lufy po uwaga ! max 0,5 grama.

Zbakalem sie bardziej niz dzien wczesniej po 2 sredniej wielkosci wiaderkach. Nieogarnialem wrecz. :roll:

Moze to kwestia umiejetnosci opalania? Z czasem coraz latwiej mi sie zbakac podczas opalania - to fakt, napewno robie to lepiej. Chociaz tak czy siak szklo po gramie zawsze starczalo na ladne upalenie sie - czesto i przez 2 osoby.

W kazdym badz razie, porzadne opalanie jest wtedy gdy goni sie krople. Aby to zrobic, w sytuacji gdy trzymamy du*e w papie, cybuch musi byc wyzej niz dupka (kropla ucieka do gory).

Ja tak wczoraj pogonilem krople do samej dupki, sciagajac w podczas tego gonienia 2 srednie buszki. Gdy kropla byla w samej dupce, podgrzalem ja przez pare sekuhnd i zaczalem ciagnac (ciagle opalajac), juz po paru sekundach zaczelo gryzc w gardlo, ale przetrzymalem. Zeszla piekna chmura, az sie skaszlalem. Potem jeszcze jeden maly buszek z przegrzania calej lufy. Efekt - pizda nieziemska z przypominam (!) lufki po niecalej polowce.

zdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+