Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co lubicie robic na fazie?


sweet_sensi

Recommended Posts

jedna bardzo bliska mi osoba zginęła

Stary! Bardzo mi przykro z tego powodu ;/ Nie mam czuje sie po stracie bliskiej osoby bo mi do tej pory jeszcze nikt bliski nie umarł zeby dotkneło mnie mocniej... ;/ Z jednej strony to dorzbe ze jeszcze nie przezylem smierci kogo bliskiego ze ludzie zyja do tej pory tych ktorych kocham a z drugiej boje sie! - Boje sie tego jak bede sie czul bo stracie bliskiej osoby - bo jak wspomnialem "jeszcze tego nie przezylem"

tak ogolnie to teraz kurzymy przewaznie w 3 osoby ,czasem sie ktos nawinie i wtedy wspominamy stare dobre czasy jak sie skopcimy ( jak to wtedy było i czasy gimnazjum ...ahhh najpiękniejszy okres w moim życiu ! )

No paczka sie rozpada tak samo jak jest i u mnie! Jedni na imprezach wola pic niz palic - tzn ja pije tez ale nie wale "gazu" tak ostro jak oni wole raczyc sie ziolem!

BlesssS!

Molesta-Szacunek

Nie slucham polskiego hip-hopu ale ten kawalek moze byc!

BiG'UP!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stary! Bardzo mi przykro z tego powodu ;/ Nie mam czuje sie po stracie bliskiej osoby bo mi do tej pory jeszcze nikt bliski nie umarł zeby dotkneło mnie mocniej... ;/ Z jednej strony to dorzbe ze jeszcze nie przezylem smierci kogo bliskiego ze ludzie zyja do tej pory tych ktorych kocham a z drugiej boje sie! - Boje sie tego jak bede sie czul bo stracie bliskiej osoby - bo jak wspomnialem "jeszcze tego nie przezylem"

Już jakoś sie pogodziłem z tym ale ciezko bylo bo nie była to zadna choroba ani nic w tym stylu tylko zaczadzenie...po tym wiem jedno napewno NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY , los nie wybiera czy młody czy stary ,a ta osoba miała dziecko ;/ na każdego przyjdzie czas ...sory za :offtopic:

a co do fazowania to polecam jak kots nie ma co robic to wziac namiot , kuchenke gazowa kupić bilet weekendowy (PKP , od nowego roku chyba 100 zł z tego co słyszałem ,a mozna podróżować od pt od 18. do poniedzialku do 6 rano , wiec caly weekend na faze :) , jest cos podobnego w Niemczech też Wochenede Ticket czy jakoś tak , płacisz 34E na 5 osob i jezdzisz po całych Niemczech (ale w weekendy tylko mozna go kupic) od 00:00 do 03:00 dnia następnego. Można dużo zwiedzic ,a my ze znajomymi bedziemy jechac na tym oto bilecie do Holandii pod namioty w wakacje :):peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość pesteczka
a co do fazowania to polecam jak kots nie ma co robic to wziac namiot , kuchenke gazowa kupić bilet weekendowy (PKP , od nowego roku chyba 100 zł z tego co słyszałem ,a mozna podróżować od pt od 18. do poniedzialku do 6 rano , wiec caly weekend na faze , jest cos podobnego w Niemczech też Wochenede Ticket czy jakoś tak , płacisz 34E na 5 osob i jezdzisz po całych Niemczech (ale w weekendy tylko mozna go kupic) od 00:00 do 03:00 dnia następnego. Można dużo zwiedzic ,a my ze znajomymi bedziemy jechac na tym oto bilecie do Holandii pod namioty w wakacje

Wole zawinac w ciul palenia i pojechac z ziomkami do Okuninki Nad Jezioro Biale ! :D Reggae bar (GUADALAJARA) - ludzie zajebisci klima zajebist amuza zajebista :D

W te wakacje znowu pojedziemy tam a le tym razem se swoim zioooooolem i na dluzej - bo ostatnio 150zl na sama bake nam na glowe wyszlo na 2 dni ;d

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a co do fazowania to polecam jak kots nie ma co robic to wziac namiot , kuchenke gazowa kupić bilet weekendowy (PKP , od nowego roku chyba 100 zł z tego co słyszałem ,a mozna podróżować od pt od 18. do poniedzialku do 6 rano , wiec caly weekend na faze , jest cos podobnego w Niemczech też Wochenede Ticket czy jakoś tak , płacisz 34E na 5 osob i jezdzisz po całych Niemczech (ale w weekendy tylko mozna go kupic) od 00:00 do 03:00 dnia następnego. Można dużo zwiedzic ,a my ze znajomymi bedziemy jechac na tym oto bilecie do Holandii pod namioty w wakacje

Pommysle nad tym :D Fajna sprawa :D Ale wolal bym wpakowac sie ze swoimi w samochod i podrozowac autem :D

ja ogólnie dobrze sie bawie na fazie , czasem muze zapodam , aa i czasem na fazie pizze rozworze

CZASAMI? MUZE? - Muzyka to podstawa! Zawsze slucham muzy nacahany! A co do tej pizzy to masz zajebiscie! - mnie by korciło oszamac kawałek :D - Podjadasz ;D?

Wole zawinac w ciul palenia i pojechac z ziomkami do Okuninki Nad Jezioro Biale ! Reggae bar (GUADALAJARA) - ludzie zajebisci klima zajebist amuza zajebista

BYLEM! POTWIERDZAM !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja sobie odpalam Google Maps wciskam Alt+A, włącza się symulator lotów. Zarzucam jakąś chillującą muzę i latam sobie nad miejscami, które chcę zwiedzić w przyszłości ewentualnie film czy gra. Jak jestem na wsi to rower i zachód słońca nad strumykiem(mega opcja polecam każdemu). Kiedy siedzę z kolegami to gadamy o pierdołach, piszemy piosenki, gramy na gitarach czasem jakiś eurobiznes czy chińczyk przejdzie. Jak palę z dziewczyną to cieszymy się sobą (też good opcja). Ciężkie generalnie jest to pytanie, bo istnieje dużo fajnych rzeczy które można robić podczas palenia legalnych dopalaczy bo palę tylko takie hehe, ja wymieniłem tylko trochę ze swoich ulubionych. Pozdro

:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+