Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Moja babcia zapytała się o co chodzi to powiedzieli, że sprawdzają młodzież i poszli. Nie pytali o dokładny adres, chodziło im tylko o to czy to ta kamienica. Nie wiem co mam o tym myśleć, dziwna sytuacja... Nie słyszałem nigdy o podobnej.Jak mają wpaść to wpadają a nie pytają, jakby obawiali się, że wyjechałem. pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Są programy i programiki. Ale w policji naprawdę nie pracują debile tylko wysokiej klasy specjaliści. Jak się zaprą to znajdą Cię wszędzie. Jakby TOR był taki zajebisty, to żaden hacker ani cracker nigdy by nie wpadł.

Jedyne co może dawać jako takie bezpieczeństwo, to się zaszyć w jakimś budynku w zasięgu HotSpota. Ale do tego też trzeba mieć łeb. Bo jak masz wszędzie ten sam login, to nic już nie uratuje.

Dobra wskazówka: Nie używaj tych samych loginów na wszystkich forach. Wybieraj popularne loginy lub loginy z nazwiskiem sławnych gwiazd.

Jeśli masz login 'pudzian' 'łysy" 'max payne' to wyszukiwanie przez policję takiego nicku w google może tylko wku***

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie miałem najzdu,ale na roslinach na zdjeciach nie było szczytów,jak oddzwaniałem na ten numer to sie zgłaszał automat,pozniej zadzwoniłem na stacjonarny stołecznej i normalnie sie pytam ze ktos dzwonił z numeru komorkowego babka potwierdziła ze to ich numer i mowi ze jezeli to wazne to jeszcze zadzwoniom,hehe wkreciłem sie,nie mogłem w nocy spac no i wyjebałem wszystko,sprzet sprzedałem.nie chodzi nawet o numer IP logowałem sie przez komorke,operator udostepnia takie rzeczy,niby skad psy miały by do mnie numer nawet nie był zajerestrowany na mnie ani nikogo z rodziny.a moze to pomyłka?ale rozumiecie wkret na banie był dobry.mysle ze gdyby psy chciały to odnalezienie ludzi z netu np tych z growlogami nie stanowiło by zadnego problemu,chyba ze za kazdym razem loigowali byscie sie z roznych kafejek bez monitoringu.na szcescie jest to mała szkodliwosc i gdyby mieli zatyrzymywac kazdego growera z netu to stracili by mnostwo czasu.czytałem tez temat na otwartej pestce o monitoringu sklepow z nasionami;sensymilia,cannabis i thc-thc ale tez mysle ze jezeli to juz prawda to interesuja ich hurtowi nabywcy,rownie dobze mogli by monitorowac growszopy itd takie czasy,psy moga podłuchiwac nawet bez zgody operatora i nie pomoze nawet wyłaczenie telefonu(jedynie wyjecie bateri),maja sprzet do termowizji,dostep do danych zakładow energetycznych,hakerow na etacie i sprzedawczyków,gdyby chcieli znalezli by kazdego z nas,tylko miejsc w kryminale by zabrakło i tym optymistycznym akcentem zakoncze swoja wypowiedz.ELO

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!! Dużo mówi się o tajemnicy, o nieufności wobec innych tylko czy zakładanie growlogów nie jest formą "chwalenia" się uprawą? Każda wzmianka na temat uprawy, zamawianie nasion i mówienie o problemach związanych z uprawą daje duże ryzyko wpadki. Policja dąży do braku anonimowości w sieci.

Najlepiej byłoby kupić nasiona różnych odmian rozmnożyć i nigdzie się nie udzielać, nie pisać postów i nic nikomu nie mówić.

pasjonatMj miałem sytuację, że psiarnia o mnie pytała ale nic z tego nie wynikło. Teraz też byli i pytali się mojej babci czy mieszkam w tej kamienicy. Nie wiem co o tym myśleć, może mają jakieś donosy o moich zainteresowaniach związanych z mj, może chcą być "blisko" żeby nic złego mi na myśl nie przychodziło. Na szczęście nie mam się czego obawiać ale wiem co czułeś bo jak się kiedyś o mnie pytali to miałem uprawkę i byłem przerażony.

Chyba trzeba zapomnieć o bezpiecznym internecie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moze troche masz racje,moze po czesci,dla mnie to był pierwszy gl i ostatni hehe ale otrzymałem wiele bezcenych porad(pozdro Error i DieselM8)z ktorych kozystałem.pewnie jest tez w tym cos z proznosci no ale coz.A miał ktos jakas akcje po zamawianiu z growshopów albo seedbanków?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Racja, racja. Skromnych growerów raczej nikt nigdy na masową skalę nie będzie ścigał. Po pierwsze, żaden szanujący się informatyk policyjny, policjant czy też inny związany z mundurowymi nie po to płaci podatki, by za kratkami siedziały szczeniaki z uprawą pod świetlówkami. Koszty sądowe, areszty itp. to wszystko wymaga nakładu gotówki. Informatycy wolą śledzić pedofilów, dilerów broni i koki. (Bezpieczeństwo ich i naszych rodzin przede wszystkim.) A to, że się jakiś chłystek upali trawką z własnej uprawy to już tam jego sprawa. Nie mniej i takich też czasami ścigają. Ale to chyba wina growerów, bo lubią się rzucać w oczy, przechwalać i przy tym przeklinać "psiarską brać".

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakby moja mama do mnie powiedziala "synu, w piatek zrobie Ci test na thc" to bym ja wysmial, wyszedl z domu i jebnol drzwiami !! albo powiedzialbym

"zrobic to Ty mi mozesz obiad bo mam gastro"

nigdy nie dam sobie zrobic testu przez nikogo bo to moja sprawa co robie w zyciu :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak,tak zawada masz racje ludzie ktorzy zakładaj growlogi sami sie prosza o przypał,ale robia to tylko ci malutcy a ci ktorzy produkuja zioło na masowa skale sadza w halach z agregatem lub gdzies na bagnach w bieszczadach czy mazurach na powieszchni 3000m2,oni nie prowadza fotorelacji hehe .kiedys czytałem ze w UK 70% tamtejszej marihuany pochodzi z własnego rynku,mysle ze u nas ma sie to podobnie.co jakis czas słychac o naprawde wielkich planatacjach a ile jest tych o ktorych nie słychac,ech czy nie lepiej było by to opodatkowac...ale to na inny temat.

Wracajac do głownego watku czyli przypału,czy ma to znaczenie w jakiej fazie jest roslina,czy psy rekwirujac roslinki w doniczkach podlewaja je i doswietlaja hehe,bo np roslina w fazie weg moze nie miec zakazanej ilosci THC i co nie beda jej trzymac pod lampami chyba bo sami by łamali prawo(ale jak wiemy i tak to robią)Czy jezeli znajda u ciebie powiedzmy 50 karzaków to z miejsca dorzuca ci handel czy musza to udowodnic.Ktos ma wyrok w zawiasch za uprawe?bo ja znam tylko ludzi z zawiasami za posiadanie.pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+