Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Siema no więc nie będę tutaj opisywał jak było zajebiście na marszu i w ogóle. Przejde odrazu do rzeczy.

Nabijałem w tym tłumie lufe a miałem 3 samary 2 w 1 i w tej jednej jeszcze cos no to odruchowo z pospiechu wrzucilem 2 samary do plecaka i o nich zapomnialem nie napisze jakim codem w ogole to sie u mnie znalazlo bo to inna historia. No więc wróciliśmy spokojnie do miasta wysiedlismy z pociagu idziemy ulica obok dworca i tajniaki nas zajechaly to wyrzucilem to co mialem przy sobie lufe i jedna samare, trzepia nas, nic nie maja, otwieraja moj plecak i o CenzurA zgaha zapomnialem. szybko mnie na samochod rozkrok trzepanie dokladne do samochodu i CenzurA na komende pozostalych ziomkow puscili. Jestem na komendzie zeznania i dokladne potwierdzenie tozsamosci podpis ze znaleziono przy mnie 2 samary i odwozka na chate. Teraz tak, co mam robic w tej sytuacji? prawnik? CenzurA jakas pomoc? Mam obecnie kuratora. Z gory prosze o szybka odpowiedz i sorry jak napisalem jakies glupoty ale od 9 jestem w klimacie caly czas elo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak były puste i podpisałeś tylko posiadanie dilerki to nic ci nie zrobią, jak miałeś w nich coś i podpisałeś że posiadałeś to ci przybiją posiadanie. Zrobiłeś dość głupio szczerze mówiąc bo wrzucone było info że zrobili nalot na wszystkie siedziby wolnych konopi i wiadome było że na marszu także będą trzepać, no ale nie ma co teraz mówić po fakcie. Może się załapiesz na posiadanie nieznacznych ilości bo ustawa już chyba weszła w życie.

Mają 6 mięsięcy pod podpisania do wprowadzenia ustawy w życie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Leb jestes, tyle Ci powiem.Sam sobie przypal zrobiles.Przeciez logiczne jest, ze w dzien marszu co roku jest wc**j policji.Tez mi sie za bardzo nie chce wierzyc, ze znalazles trzy samary z ziolem, potem o dwoch w plecaku zapomniales.Moze Ty na dill wziales sprzet na marsz? To juz by bylo mega kretynstwo.Jednak zycze jak najmniejszych powiklan, choc raczej bez przypalu sie nie obejdzie.Chlopie, zjebales, ze wziales takie rzeczy na marsz, majac juz zawiasy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hey. Niestety Jakis czas temu zawineli mnie i znalezli przy mnie trawke. I tu jest problem... Miałem juz jeden wyrok ALE Z CAŁKIEM INNEGO PARAGRAFU i za trawke też teoretycznie dostałem wyrok, problem tylko w tym ze niedługo mam posiedzenie odnosnie mozliwości odwieszenia kary z pierwszego wyroku... Powinno byc raczej ok w tym temacie ale moje pytanie dotyczy tego co po tym posiedzeniu bedzie bo najprawdopodobniej bedą mi chcieli wcisnąć jakis odwyk a tego akurat nie potrzebuje bo raz: pale naprawdę rzadko (1-2 razy na miesiąc) i jesli nie chce to nie musze tego robic tak jak powiedziałem sobie 2 lata temu ze rok nie pale i nie paliłem a dwa mimo ze to niby godzina tygodniowo na takiej terapi to niestety moja praca mi na to nie będzie pozwalać zeby popołudniami tam chodzić i bede musiał sie zwolnic bo w przypadku niechodzenia wypieprzają z terapi i idzie sie siedzieć... Wiec pytanie ile procent szans ze na cos takiego mnie wrzuca i czy nie ma innej opcji by zalatwic cokolwiek innego niz odwyk ktory bedzie na marne bo i tak nie przestane czasem sobie palić a ponoć robia tam jakies poj... testy i nie poddanie sie im jest równoznaczne z wyrzuceniem z trapi?

Prosiłbym o jakąś madrą wypowiedz a nie lanie wody... :mad:

POZDRo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co ty pieprzysz ?

nie odwieszą Ci wyroku jak nie miałeś zawiasów za narkotyki

jest coś takiego jak podwójny zawias, a nawet potrójny

dokładają Ci poprostu czas w jakim Twój wyrok jest zawieszony.

Załóżmy miałeś 1/3, to teraz bedziesz miał np 2/5 no i porządna grzywna

Mów tam ze nie masz problemu z trawką, że popalasz bardzo okazyjnie i wysłanie Cie na odwyk będzie kolidowało z pracą, dzięki której sie utrzymujesz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+