Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Mów ziomuś prawdę nie bój się o ryj!!!Jeżeli oni Ci coś zrobią po tym jak zeznasz że ona Cię wrobiła i to jej ziele ,to założysz im sprawę o pobicie i zmuszanie do składania fałszywych zeznań i cała rodzinka pójdzie do ciupki:P:P:):)

a tak po za tym ,trzeba było skitrać siuwaks gdzieś pod maską auta:)Ja tak zawsze robię

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziwie sie ze jeszcze nikt Cie nie uspokoil z tym pierdlem. nie byles notowany za dragi wczesniej, nic na Ciebie nie maja. w najgorszym wypadku dostaniesz grzywne i zawiasy ale bankowo nie pojdziesz siedziec za taka ilosc. wiadomo - ch****e uczucie zeznawac na kogos i pokolenie jp moze sie unosic ze jestes konfidentem no ale to ona zwalila na Ciebie swoja wine wiec pierdol wyrzuty sumienia. bracia jak nie sa jakimis totalnym marginesem to tylko Ci trohce wjebia najwyzej. mozesz im pozniej sprawy zakladac ale generalnie walka z wiatrakami. a Ty nie masz ziomkow zeby sobie z nimi poradzic?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Mialem przypal. Zlapali nas 3 w parku przy ziomku znalezli worek z suszem. Po przesluchaniach wyszlo ze udzielalem kilkakrotnie nieodpłatnie osobie małoletniej. Moje zeznania niestety czesciowo sie z tym zgadzaja. Wczoraj mnie zlapali jutro mam isc na prokurature jako podejrzany o przestepstwo art. 58 ust 1 i 2. Nigdy wczesniej nie bylem karany. Jak sie zachować? co mi grozi? pomocy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. nie po czasie odbycia kary mas status "niekaranego" i karta jest czysta
2.nie ma zadnych ulg od kary
3. moze ale nie musi , w moim przypadku kuratorka nic nie zawiadamiala ich o moich postepach z prawem. bedzie sie pytał\a czy sie uczysz dobrze itp mow ze nie masz problemow i tyle
4. nie moga wyzuci chyba ze jestes w jakies prywatnej szkole
5. może wysłać cie na odwyk jesli zobaczy ze dalej masz kontaktu z marihuana (mojjego kolege najaranego odwiedzil kurator nie bylo tako do smiechu sami wiecie ... ) ale raczej żadnych testów nie bedzie Ci robic
6 możesz palić tylko nikt zeby cie nie podjebał bo teraz jak Cie psy spisują to możesz usłyszeć na koniec komede zamiast 00 to np 01 i juz cie pyraja bo tam maja ustalone ze 01 to np ze na zawiasach i posiadanie , moga cos znaleźć wiec nie noś niczego przy sobie tylko w ustronnych i bezpiecznych miejscach palic pozdro na orjecie ! mi sie juz kończę dozór jeszcze pol roku ! hehe z fartem !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W piątek miałem bardzo dziwna sytuacje, w moim bloku jest zaledwie 15 mieszkań, po powrocie do domu ktoś zadzwonił do drzwi, jednak nikogo się nie spodziewaliśmy, wiec nawet nie podniosłem słuchawki, mając dziwne przeczucie. Po paru minutach z dupy wyjrzałem przez okno i ku mojemu zdziwieniu pod blokiem stal odpalony radiowóz. Po 5min z bloku wyszedł piesek z teczka w łapie. Wsiadł do auta i odjechał. Dzień wcześniej siedząc na parapecie jarałem lolki, co prawda było ciemno ale nie trudno było skumać co robię sąsiadom z naprzeciwka. Stad moje pytanie, o co chodziło, a dokładniej mówiąc. Dlaczego policja zadzwoniła do mojego mieszkania, odpuszczając później. Jeśli policja chce się dostać do podejrzanego A to dzwoni do jego sąsiada by tamten ze strachu nie spuścił materiału w kiblu? Jak wygląda reakcja policji na doniesienie sąsiada o jaraniu blanta w oknie. Mógłby to być tylko zbieg okoliczności i przestroga od losu w jednym?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego co z tego że będą chcieli? Siłą mi nie wsadzą testera do buzi i nie pobiorą próbki śliny. Jeśli znasz swoje prawa, to możesz sie jakoś wybronić, odmówić tych badań. Nie znalazłem jeszcze przepisu mówiącego o tym że pasażer też ma obowiązek poddać sie badaniom. Wszędzie mowa jest o kierującym, a o pasażerach nie ma ani słowa, no ale nic szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zadaj to pytanie na jakimś forum prawnym najlepiej

z tego co kojarzę jest jakiś paragraf na to że nawet cię na ulicy bez uzasadnionej przyczyny nie mogą przeszukać więc myślę że pasażerów też nie mają prawa testować ale jak ktoś się nie zna to zawsze coś wkręcą bo to h*je nie miłe i sku***syny

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+