Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehehhe jak to przeczytałem to w szoku byłem nie wiem czy to post na pisany dla polewki czy co heheheh.

To po 1 typkowi ukradi telefon ?zgłosił to na policje poszedł do operatora od zyskać swój numer 10zł to kosztuje.Hej znajomi ukradli telefon a on go nawet nie od zyskał no to wybacz nic dziwnego ze koledzy chcą więcej za kradzież telefonu 3lata .

Handel to raczej rodzinny interes rodzina powinna sie zająć kolegami hehehhehe rodzinny w mieście się znają jak ktoś sprzeda to się to roznosi szybko

Fotki na fonie to nie wszytko mój koleżka miał bobka 0.5kg na fonie fotkę i powiedzieli na Komedzie ze to szyki z lasu hehehehe trochę ich męczyli ale skoro niema dowodu stwierdzonego przez technika niema przestępstwa .

No jak zwykle napisze żeby nie trzymać tego w domu bo jak wpadną to do kibla można nie zdążyć wyrzucić a za oknem pewnie jakiś pies będzie czekał na prezenty to przez okno nic nie wyrzucać chyba ze miał zioła hehehehe to tego z trawnika chyba by nie dali by rady zebrać heheheh

Będą go obserwować i bedą chcieli złapać na transakcji narkotykowej albo przynajmniej z większą ilością.A w padną tam gdzie będą mili informacje gdzie mieszka i gdzie sie znajduje a takich sytuacjach najlepiej jak klienci nie znają takiego adresu a Policja tym bardziej nawet żeby znajomi sąsiedzi nie wiedzieli i rodzina żeby sie nie rozpruła to w miejscu zameldowania żeby jakaś ściema była ze tam jednak mieszkasz jakiś łózko rzeczy ubrania mówisz ze tu mieszkasz i siemasz hhehehe pierwsze miejsce gdzie wpadną to będzie miejsce zameldowania lub stałego

zatrzymania

A Czy dill pali czy nie to niema znaczenia większego raczej nikt się tym przejmować nie będzie chyba ze sąd na rozprawie ale to muszą być 3 pomówienia żeby sprawa sie zaczęła

U mnie w mieście kiedyś tak było ze sie podpierdalali nawzajem hehe Myślę ze jak ktoś umie to robić i to robi zawodowo to nawet po takim strzale będzie działał dalej zaufani klienci to podstawa 2 sprawa ustawki wymiany tylko i wyłączne nie przypał owym miejscu gdzie policja nie podejdzie gdzie tajniak nie zobaczy

Taj jak mówię skoro typki tego nie zrobili to jeszcze można ich nauczyć co się robi a co nie w tym interesie trzeba sie trzymać sztywno rodzina powinna dbać o swoich ludzi i powinna pilnować porządku wiec najpierw pocisk od policji za telefon a póżniej przez rodzinę pilnującej interesu chyba ze takiej niema to już tak zwana samowolka heheheh jescze bym mógł pisać długo hehheh sle sie rozpisałem heheh KONFIDENTÓW TRZEBA męczyć i sprawa jest zamknięta zrobisz jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie wiem czy to post na pisany dla polewki czy co heheheh.

sprawa jest poważna !!

 

mój koleżka miał bobka 0.5kg na fonie fotkę

pól kilo ???????? czasami z nie wiadomo jakiego krzaka cieżko jest wyglądnąc tyle a Ty piszesz o jednym bobku :laugh:

 

A Czy dill pali czy nie to niema znaczenia większego raczej nikt się tym przejmować nie będzie chyba ze sąd na rozprawie ale to muszą być 3 pomówienia żeby sprawa sie zaczęła

nie ma znaczenia ??? proste ze o sąd chodzi !!! twoja wypowiedz nic poza dozą ściemy nie wniosła do tematu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdyby u mnie sie cos takiego przydazylo to raczej by musieli wyjechac conajmniej z miasta :D

Jesli chlopak jest czysty, pozbyl sie 'dowodow' to raczej nic mu nie zrobia, moga sie dopierdolic o te zdjecia ale to raczej zaden dowod, szczegolnie ze telefon zostal skradziony, przeciez te zdjecia mogli oni zrobic, a jak byli karani, to nie sa wiarygodnymi swiadkami. Moim zdaniem oni go probuja zwyczajnie szantazowac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja pi****e ten dill chyba nie ma jaj.Za zdjećia na telefonie nic mu nie zrobią, a ten twój koleżka jeśli nie ma takich pleców i sie boi sam wy****c do tych ziomków to niech zrobi tak.Kominiarka , jakaś pała ( bejsbol , pałka teleskopowa , noga od stołu ) i przyczajka pod mieszkaniami.Nie od razu wszystkich tylko co pare dni ba nawet tygodni kazdego po kolei.To są zwykłe cpuny i konfidenty wiec takich nalezy lac w pi**e jak popadnie.AAA i niech zgłosi kradzieź telefonu na policje to im narobi koło dupy. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo wam. Nie bede owijac w bawelne wiec odrazu przejde do sedna. Mialem ostatnio lekki przypal (2tyg temu). Przez te 2tyg sciagnelem jednego bucha z jointa (holenderka musialem sie skusic :D) dokladnie w tamta srode. Teraz sie dowiedzialem ze bede miec w piatek test na zawartosc thc. Najprawdopodobniej beda to plastry na skore. Czy wykryje mi cos? jesli tak to co zrobic zeby nic nie wykrylo? ( w piatek bede miec rowno 17dni jak nie pale, oprocz tego jednego bucha)

peace i thx!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skoro ktoś Ci robi test to świadczy o tym że nie masz ukończone 18 lat i tym samym złamałeś zasady forum :) Mam racje nie? No chyba że jesteś kompletnym idiotą i zgodziłeś się na test będąc pełnoletnim - stawiam jednak na to że jesteś małolatem na dodatek idiotą :zmiazdzony:

mam ukonczone. konkretnie jest to moja mama. mialem przypal obiecalem jej ze nie bede palic. Bucha sciagnelem bo jeszcze wtedy mnie cisnienie walilo. W sobote chce jechac na holandie (ona o tym wie). Ale w piatek chce sie upewnic bo ma powody zeby mi nie wierzyc :))

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mama :D No dobra, jakiś plaster nie powinien wykryć jeśli ostatni raz jarałeś tydzień temu, chyba że wcześniej ostro bombiłeś to może utrzymać się dłużej thc w tobie - do piątku powinieneś być czysty tym bardziej że to był tylko jeden buh z jointa :D Pozdrów mamę :D:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+