Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DeviLTHC To ja ;/ tylko stracilem login i haslo wczsie zmieniania maila

Maksym69 Brawo dla ciebie... A po drugie po h*j sprzedales dilera ?? I tak za to nie zmniejsza wam wyrokow... Przerazaja mnie tacy ludzie... Po co wogole palicie jezeli wiecie ze przy takiej sytuacji sie sprzedacie . nie nauczyli was ze jak od kogos kupujesz to mowisz ze nie wiesz kim on jest albo wkrecasz takie walki jak ja...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam

mam pewien problem poniewaz u mnie na osiedlu zawineli typa z ktorym jakos powiazania nie mam za duzego, lecz on wysypal typka od ktorego niekiedy cos bralem i tu jest pytanie czy w sytuacji kiedy on sypnie mnie z ucha ze od niego cos bralem powinienem spodziewac sie wjazdu na chate?? co najlepiej robic w tej sytuacji wypierac sie czy przyznawac sie do wszystkiego, dodam ze moj numer telefonu z ktorego sie zawsze kontaktowalem jest juz w smietniku, telefon wyczyszczony i z nowym numerem a z typem znalem sie z imienia i nic w sumie wiecej, co robic w razie przypału?? i czy za kupowanie tez bede brane tak samo pod uwage jak posiadanie ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mi testów nie robili zresztą nie było co robić hehe bo było po mnie widać :P spytali tylko czy nie jestem za bardzo naćpany i czy dam rade złożyć zeznania :P a najsmieszniejsze było to że obserwowali miejscówke gdzie mnie złapali czy przypadkiem po coś nie wróce hehe cfaniaki :D oni nie są tacy głupi tylko mają taką opinie :P

:pimp:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+