Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Easy Sativa


Guest

Recommended Posts

Całą specyfikę uprawy tej odmiany można wywnioskować z jej nazwy – łatwa w uprawie sativa do uprawy w szklarni i na dworze. Jedna z odmian najczęściej używanych w Holandii. Większość zakwita nawet przy 18 godzinach światła na dobę, a ma to miejsce już w połowie lipca. Roślinki uraczą Was ogromną ilością wielkich topów we wrześniu! Istnieje pomiędzy poszczególnymi osobnikami pewna rozpiętość jeśli chodzi o kształt topów i ich smak (od ostrego do słodkiego), jednak nie wpływa to ani na ilość plonów ani tym bardziej sativowy charakter haju. Zdecydowanie odmiana godna polecenia. Testy wykonane dla partii FS-ES-0503 wykazały: dobre zachowanie w szklarni i na dworze, jednak roślina wymaga co najmniej 8 tygodniowej wegetatywnej fazy wzrostu. Roślina niepewna w uprawie indoor.

 

nie ma za co przepraszac o to chodzi zeby wypowiadac sie w juz istniejacych tematach a nie co chwila tworzyc nowe.

ja rowniez polecam ta odmianke jest bardzo dobra do zapylania, ladne pesteczki daje:D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

powiem wam tak mialem ES i na oucie 2008 i 2009 w 2008 byla to moja pierwsza uprawa i mialem tylko 1 ES dalem pod nia 50 l ziemi o ph 6,5 urosla jak dla mnie gigantyczna przerastala mnie o jakies 30cm a moj wzrost to 185 czyli miala ok 210cm. Zapach jak chyba kazda roslina wiadomo ze nie czuc jej z odleglosci 50m ale jak sie jest blisko to troche zalatuje plon byl tez super nie spodziewalem sie ze mozna tyle miec jarania z 1 krzaka ok 200g wracalem z pola z bananem na ryju i reklamowka pelna ziola wysadzilem ja w polowie kwietnia a scialem w polowie wrzesnia. A w 2009 tez mialem 1 ES bo reszte szlak trafil ziemi dalem tez 50l kupnej wysadzilem ok 10 maja urosla o wiele nizsza niz w 2008 miala ok 130cm plon to 100g suchego palenia nasiona zamawiam zawsze Polecam ta odmiane jezeli chodzi wam o moc to jest mocna jak dla mnie

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

również podzielam opinie przedmówców. Odmiana niezwykle silna, wytrzymuje bez problemu nasz niesprzyjający klimat. Samo palenie można określić jako całkiem dobra sativa. Zapach mocno owocowy/sosnowy. Szczególnie odporna na pleśń zdaje się być z feno fioletowym, gdzie to pleśń raczej się kiepsko rozwija, i przeważnie na małym obszarze czubka topa. Same kwiaty o fioletowym feno mają bardzo ciekawą, twardą i przyjemną strukturę. W miarę dobrych warunkach i przy podstawowej suplementacji nawozowej zadowalający plon.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No trzeba przyznać, że jak na nasz średni klimat Easy Sativa jest bardzo dobra. Jest odporna na pleśń co jest ważne gdy mamy mokre lato. W tym sezonie moje rośliny porosły średnio wysokie bo miały koło 2m. Jednak wynik końcowy był bardzo zadowalający. Topy są dość luźne ale jest ich bardzo dużo. Smak zapach itd. można przeczytać w Smoke reports, tu powtarzał nie będę. Odmiana godna polecenia jeśli ktoś lubi lekkie i przyjemne Sativki!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+