Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | Blueberry, Nyc Diesel


Bundok

Recommended Posts

Witam, poważni kolegi! :peace:

Ja będę pisał nie wiele, za miesiąc ja nie nadążyłem przestudiować język polski :). Poszczególna cześć mojemu przyjacielowi i koledze deadcell, do pamięci doskonałego czasu, który my przeprowadziliśmy razem. :elo:

Szafa pozostała dawny i jeszcze zrobiły węglowy filtr od woni. Filtr pracuje normalny, woni nie ma.
thumb_DSCI4869.jpg thumb_DSCI4854.jpg

Faza wzrostu krzaków: gremialny krajobraz, Blueberry, NYC Diesel.
thumb_DSCI3473.jpg thumb_DSCI3466.jpg thumb_DSCI3465.jpg

Mimo że pestka NYCD była regular, Bóg na naszej stronie, zrodziła się dziewica. Po potoczystym przejściu na 12/12 ona za kilka dniów mocno wystrzeliła i uparła się głową do reflektora. Postanowiły nie kroić, a pogiąć, ale ona uspokoiła się przez tydzień. W rezultacie, głowa NYCD poszła w bok Blueberry i światło poszedł na boczne głowy:
thumb_DSCI4870.jpg thumb_DSCI4862.jpg

Blueberry bardzo posłuszna dziewczynka, żadnych genetycznych problemów, liście idealne, jak z obrazka. Głowę formuje ładny, myślę, że jej podobać się wszystek, że zdarza się:
thumb_DSCI4858.jpg thumb_DSCI4865.jpg

Nawozy Pokon, połowa рекомендованой dawki jeden raz do dwóch-trzy dniów. Dla polewania wykorzystujemy "lodowatą wodę", chytrze jej zamrażamy, potem rozmrażamy, bawimy się jak możemy. A jeszcze złamał się stary kanał odwietrznik Dospel na przedmuchiwanie filtru (6 miesięcy pracował) i my teraz postawimy w zamian go ot taki, doskonały (zalecam wykorzystywać właśnie tę firmę, sprawdzono wielokrotnie, bardzo ładnej jakości odwietrzniki):
thumb_DSCI4872.jpg

Wszystek, dziękuję wszystkim, że pogapiły. Myślę, że wy zadowolone za nas. Dużych urodzaji i dobrego dymu, drodzy kolegi!
Pozdro! :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze kilku foto:

Gremialne plany:

thumb_DSCI4874~0.jpg thumb_DSCI4879~0.jpg thumb_DSCI4881~0.jpg

Główne baszty: Blueberry i Diesel.

thumb_DSCI4882.jpg thumb_DSCI4880.jpg

Każde inne smaczne sprawy:

thumb_DSCI4883.jpg thumb_DSCI4884.jpg thumb_DSCI4886.jpg

Z Blueberry nie wyszła sensymilia, ponieważ ona germ. Nie dojrzały jajka i od spodu, a poniekąd i z wierzchu głowy razem z nasieniem. Ten nie problem, będzie zapas nasienia.

Najlepsze życzenia dla was, drodzy kolegi, doskonałych wam urodzaji

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+