Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

wychodziło by ok 5000 lumenów... czy zwykła żarówka ma tyle bądź energooszczędna?:P

do uprawiania zwyklych żarówek sie nie daje bo roslina sie spaliła natomiast energooszednosciowa żarowka daje mnie ciepła ale żeby było 5000lumenów to musiałbys dać ze 4x25watowe najlepiej to kupic 75hps i wszystko ładnie rośnie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam mam zamiar sklepać sobie nowy boxik czy coś takiego da rade. Chodzi o to że cfl ma długość ok 38 cm i chce dodatkowo dodać 4 światlówki,żeby było naprawde dobre światło.(Kupione mam już CFL i żarówki) Teraz mam pytanie co byście jeszcze zmienili(szerokość ,wysokość,długość )) A własnie wyłożyć go kocem czy białą farbą matową?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam zamiar sklepać sobie nowy boxik czy coś takiego da rade. Chodzi o to że cfl ma długość ok 38 cm i chce dodatkowo dodać 4 światlówki,żeby było naprawde dobre światło.(Kupione mam już CFL i żarówki) Teraz mam pytanie co byście jeszcze zmienili(szerokość ,wysokość,długość )) A własnie wyłożyć go kocem czy białą farbą matową??

Jaką masz głebokość tego boksa?

i nie przesadzaj z tym oświetleniem, bo będziesz miał piekarnik konwekcyjny a nie growbox. na obrazku opisałeś, że cfl ma 13 tys lumenów. jeżeli zrobisz kwadratową podstawę, to będzie gitara. ( i tak nadmiar lm, według kalkulatora)

Wentylatory lepiej daj dwa wyciągające na wysokości lampy (nie pod), ewentualnie daj szybe. A na dole poprostu zostaw dziure.

Aha no i barwa światła 6400k na flo raczej średnio da rade.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jaką masz głebokość tego boksa?

i nie przesadzaj z tym oświetleniem, bo będziesz miał piekarnik konwekcyjny a nie growbox. na obrazku opisałeś, że cfl ma 13 tys lumenów. jeżeli zrobisz kwadratową podstawę, to będzie gitara. ( i tak nadmiar lm, według kalkulatora)

Wentylatory lepiej daj dwa wyciągające na wysokości lampy (nie pod), ewentualnie daj szybe. A na dole poprostu zostaw dziure.

Aha no i barwa światła 6400k na flo raczej średnio da rade.

Tak podstawa będzie kwadratowa, 45x45 , oczywiście że wentylatory będę montował metodą prób i błędów. Wiem że barwa 6400 jest na flo ale widziałem że niektórym normalnie też rosną roślinki na tej barwie. A co polecacie do tego boxa coś porządnego bez afa czy z afem ?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak podstawa będzie kwadratowa, 45x45 , oczywiście że wentylatory będę montował metodą prób i błędów. Wiem że barwa 6400 jest na flo ale widziałem że niektórym normalnie też rosną roślinki na tej barwie. A co polecacie do tego boxa coś porządnego bez afa czy z afem ?? Pozdrawiam

Wydaje mi sie ze 6400 jest na vega,a 2700 na flo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak tak teraz tylko myśle o feminizowanych. Bardziej się opłaca. Bo ja mam pecha do menszczaków ;/ A ziemia,nawozy,woda, a tu 3 menszczaki albo jeszcze gorzej;/ A tak Feminizowane wiem prawie 99% że babka i gitara.

Jak kupowałem tą to na duala mnie nie było stać :(

Tak tak błąd mam 2700 K na kwitnienia. Dzięki że zauważyłeś mój błąd. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+