Skocz do zawartości
nasiona marihuany thc-thc.pl

darmowe nasiona marihuany rozdawane na forum

Macky

Administrator
  • Postów

    7870
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    161

Treść opublikowana przez Macky

  1. dawaj od razu z bloomem...
  2. przy automatach lepiej od razu do docelowych.
  3. Ja daje 6 roślin na 1,2 m2, czyli na Twoje dał bym spokojnie 10 plantów i miejsca mają dużo. Ale... co odmiana to różnica, jedne odmiany rosną duże a inne małe, jak masz taką co rośnie mała to i 20 można wrzucić, jak roślina rośnie duża to lepiej mniej. Duży namiot i mało roślin to tylko przy długim okresie wegetacji i np. 20L doniczki. Wtedy tworzymy dużą masę korzeniową, co daje duże krzaki, na to siatkę i można walczyć o dobry wynik, ale to minimum miesiąc wegetacji jak nie lepiej, więc rośliny automatyczne odpadają.
  4. Jaki masz zasilacz ? Aby wstawić żarówkę 1000W musisz mieć zasilacz 1000W. prawie 3kg z jednej lampy HPS 600W ? No powiem Ci że spotykam się z różnymi fantazjami ale tutaj to już kolega poleciał Albo inaczej, wychodzi 2000g na m2, nie spotkałem się z takimi wynikami, nawet GHS przy swoich Super Lemon Haze podaje 800g/m2 Także mit jak h*j albo jest super pro hydro growerem z super mocami Ogólnie to na kwitnienie dokup 400W lub jeszcze jedną 600W i będzie Pan zadowolony
  5. bo one mogły by puchnąć i puchnąć niektóre odmiany tak mają że nie widać końca, można w ten sposób robić rekordy z rośliny ale trzeba uważać na pleśń. Jak na 60W to zajebiste topy
  6. no no fajnie się zapowiada
  7. no i elegancko, dobrze wiedzieć że środek działa, napisz czy ma jakiś okres karencji ?
  8. Pytanie czy w ogóle zakwitnie ale testuj, może będziesz miał spot na przyszły rok.
  9. Jeżeli dojdzie to będzie fajna sztuka
  10. te całkowicie żółte lub suche liście możesz pozdejmować z roślin.
  11. jak z wymianą powietrza ? Bo wyglądają jak by trochę za gorąco / duszno, nie dmucha na nie gorące powietrze z lampy ?
  12. nie wiem czy się zrozumieliśmy, trichomy: Fajne, kontroluj wilgotność by pleśń się nie pojawiła.
  13. jest mała bo ma mało miejsca w doniczce, 5L i to jeszcze w prostokącie. Ale to takie warunki w mini projektach.
  14. Ja bym tej największej dał najwięcej miejsca, te maluchy za dużo mają go i nie wykorzystują a dużej pudzie na plus Zobacz jakie ona ma odrosty z tyłu... Te podstawki to pułapki na muszki czy mają wilgotność niby podnieść ? 7 tygodni kwitnienia to aż nad to dla genetyki skunka (mowa o mocnym świetle 600W itp.)
  15. W bloku lepiej nie podpinać się pod wentylację Otwarte okna, cicha wydajna wentylacja, kosztowna, bo najważniejsze to rury z wytłumieniem wełną, dobry mocny wentylator z regulatorem, tłumik, itp. Fotoperiod ustaw na pracę w nocy, w najgorętszych porach dnia niech mają noc parę godzi, można dać im nawet 18/6
  16. Zwykły najtańszy wentylator kanałowy, taki jak do łazienki, w każdym markecie, w internecie pewnie za 20zł znajdziesz, wystarczy 100m3/h, nawet bez przewodu wentylacyjnego zaciśniesz go w rękawie namiotu i na pewno będzie lepiej.
  17. i masz na następny grow, zanim będziesz chciał je wykiełkować wrzuć nasiono do lodówki szczelnie zamknięte i w cieniu na minimum 3 tygodnie. Ogólnie jak na bieda wersję to całkiem nieźle
  18. Wygląda fajnie Z żoną nie wygrasz i lepiej nie w ogóle nie podejmować walki, musisz myśleć o lepszej wentylacji, dasz radę wyrzucać ciepłe powietrze poza pomieszczenie/okno ? Najlepiej podłączyć się pod komin lub wentylację jak się mieszka w domu i jest możliwość.
  19. Macky

    Odmiany ze smaczkiem

    najsłynniejsza z całej rodziny blue, raczej pozycja obowiązkowa każdego growera. Z najbardziej owocowych na które trafiłem podczas kwitnienia: Dutch Passion - Desfran - fajna sativa, rośnie ogromna i potrzebuje dużo czasu, ale zapach gruszki niesamowity, wyczuć można było jeszcze melona, ogólnie chyba nigdy nie spotkałem bardziej owocowej odmiany. GHS - Strawberry - czuć mega truskawkę Ogólnie często trafiam na cytrusowy czy leśni zapach ale to nie to co zapach tych dwóch co podałem wyżej, tam czuć dokładnie dany owoc. Nie miałem ale na pewno da radę znaleść Lemon Skunk'a który będzie jechał ostrym cytrusem. Może też być nazwa od koloru np. Dutch Passion - Orange Bud - dosyć ciekawa odmiana, słabo jechała pomarańczem ale topy były pomarańczowe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+