Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS | Skunk #1


Bundok

Recommended Posts

Dzień dobry, polscy bracia! :peace:
Wybaczycie mnie za mój język polski, korzystam tłumaczem elektronicznym.

 

Ja – ogrodnik z Rosji, w mnie ciecze polska krew, mnie ciekawie wszystek, że związany z waszym krajem, moją zapomnianą Ojczyzną.

Częstokroć, niemal co roku, ja bywam u was. Już był w Krakowie, Trójmiasto, odpoczywał w Lebe, na bałtyckim wybrzeżu.

U was doskonały kraj i bardzo dobrzy ludzie. Wszystek kogo ja spotykałem, ustosunkowywały do mnie bardzo dobrze.

Ja fundowałem polskich znajomych do się do Rosji, im też bardzo przypodobało się. W Rosji bardzo dobrze ustosunkowuję do Polaków, ponieważ my Słowianie, bliskie po krwi narody. I mowa u nas zbieżna. Ja nie zaznaję szkopułów w lekturze waszego forum bez tłumacza, praktycznie wszystkie słowa są języku rosyjskim.
W Rosji też są ogrodnicy, które hodują dziwaczne smreki. Pozwólcie mnie zaprezentować wam moje skromne osiągnięcia:

Box:
thumb_DSCI2511.jpg thumb_DSCI2512.jpg thumb_DSCI2473.jpg

thumb_DSCI2469.jpg thumb_DSCI2466.jpg thumb_DSCI2739.jpg

 

 

Note: Kanały odwietrzniki polskiej produkcji Dospel. Lepiej nimi nie korzystać, bardzo mały zasób.

Wzrost:

thumb_DSCI2731.jpg thumb_DSCI2742.jpg thumb_DSCI2752.jpg

thumb_DSCI2758.jpg thumb_DSCI2765.jpg thumb_DSCI2836.jpg

Najpierw były dwa rośliny: WW i Skunk N1. Potem wydało się, że WW jest chłopem, a Skunk N1 panną. Chłopa ściąłem, a panne postawiły świetlny reżim 12/12 i na kwitnięcie.

Kwitnięcie:

thumb_DSCI2848.jpg thumb_DSCI2836~0.jpg thumb_DSCI2855~0.jpg
 

 

 

Ostatnie fotografie – 50 dni kwitnięcia. Mniej więcej 8 marca będzie zbieranie urodzaju.
thumb_DSCI2905~0.jpg thumb_DSCI2914.jpg thumb_DSCI2916.jpg
 

 

Po zbieraniu urodzaju ja napiszę o ilości produktu i trip report. Doskonałych wam wszystkim urodzaj, szanowne pani i panowie ogrodnicy, dziękuje za uwagę ! :joint:
P.S. Rosyjskie forum ogrodników

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

....Jaki masz staz w uprawie? Innymi slowami - ktora to Twoja uprawa? Ile upraw masz za soba?

Ja zrozumiałem pytanie. Ten drugi cykl w wskazanym growbox. Wynik pierwszego cyklu:

 

 

DSCI2528.jpgDSCI2518.jpgDSCI2517.jpg

 

 

 

 

Ten po prostu dzika roślina. Ono niezbyt dobrze zmieniało mnie, ale ten była próbka indoor.

W przebieg 3 lat ja robiłem wyjątkowo outdoor:

%D4%EE%F2%EE002.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hi Bundok!! You grew very nice plants dude. Especially your first grow. My congratulations! Enjoy your time on polish marijuana growin' forum! Welcome...

Take care and beware of police bastardas! :wink: Peace!

I thank you. A moderate carefulness rescues from police. A main rule is in Russia - to grow bushes only on your own, not sell. If you will begin to sell, necessarily a police will be you interesting.

HARVEST!!!

thumb_DSCI2943.jpg thumb_DSCI2938.jpg thumb_DSCI2934.jpg

thumb_DSCI2935.jpg thumb_DSCI2939.jpg thumb_DSCI2948.jpg

thumb_DSCI2955.jpg thumb_DSCI2951.jpg thumb_DSCI2957.jpg

thumb_DSCI2960.jpg thumb_DSCI2962.jpg thumb_DSCI2965.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+