Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Tej książki nie ma w pdfie, te wersje na necie co są w pdfie to to samo co te zdjęcia, tylko że w jednym pliku. Oryginalnie wyszła na papierze, w formie elektronicznej się nie pojawiła. Jak cię interesuje taki pdf to mogę ci wrzucić na jakiś serwer.

Edit. Poza tym książka jest mocno przeterminowana i w celach innych niż kolekcjonerskich nie opłaca się jej posiadać, więc lepiej kupić sobie wersję papierową.

aha czyli nie przyda mi się do pogłębiania swojej wiedzy :( no nic dzięki wielkie za odpowiedz.pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

Jest to bodaj że pierwsza książka tego typu na terenie naszego kraju ... oby takich jak najwięcej

A po co mi taka książka skoro jest takie forum jak trawka.org gdzie wszystkiego mogę się dowiedzieć a nawet konsultować z profesjonalnymi growerami

Lubię mieć na papierze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ciekawi mnie zawartość tej książki, nie to abym miał się czegoś nauczyć, bo raczej nie dowiedział bym sie niczego nowego zapewne, tylko zastanawiam nad jej treścią czy nie jest to kolejne Copy-Translate-Paste czyli skopiuj-przetłumacz-wklej gdyz juz pare takowych widziałem ( chodzi mi o zagraniczne wydawnictwa i książki ) heh, Ciekawe jak bym ja napisał takową książkę czy by się sprzedała hmmm .hehe...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+