Skocz do zawartości
nasiona konopi na stronie thc-thc

sklep i producent nasion marihuany seedbay

Recommended Posts

Opublikowano

Hej wam. Ruszam już kilka dni wstecz z własną uprawą. Będę tutaj wklejał zdjęcia z jej toku. 

Później dokładnie opiszę która doniczka to która odmiana. Lowres jest w postaci chyba 6 sadzonek.

Także proszę was o pomoc jakieś miłe wskazówki pokazałem wam jak wygląda boks na razie w nim się wie tylko wentylator i działa lampa filtr węglowy złożę na dniach. To co uważacie żebym dokupił powiedzcie później wkleję też zdjęcia z innych boksów. Z fartem.

 

IMG_20260508_200147.thumb.jpg.eabde67a383d39fe3a9639172c166612.jpgIMG_20260508_200201.thumb.jpg.7ba8c93c3f300a0b2d2b43a2b799c1d2.jpgIMG_20260508_200206.thumb.jpg.24555af72be64dd2222c4378e34b9e28.jpg

  • Like 1
Opublikowano

Siemanko👊 

Witam cię w naszej społeczności i na pewno pomożemy 👍 opisz tylko jaki masz sprzęt czyli lampa,box,nawilżacz,wyciąg i co tam jeszcze masz do tego fajnie jak napiszesz jaka ziemia i nawozy i to są automaty?  A i chyba nie masz perlitu ani włókna kokosowego w tej ziemi a to źle bo nie a powietrza korzeni dlatego szczególnie uważaj z wodą a najlepiej jak ogarniesz sobie ziemię typu biobizz Light Mix albo plagrona Light Mix. Pozdro 

A i jakie donice planujesz dać docelowo?

Opublikowano

Lampa jest 320 w. LED jak widać na zdjęciu. Do tego mam nawozy które dali mi do zestawu jutro zrobię zdjęcia albo nawet dzisiaj. Tak to są automaty to jest Lowres 3 automatic. Są tam też inne odmiany. Jutro je wymienię. Books ma metr na metr. Mam też trzy inne boxy dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia z sadzenia. Wyciąg filtr sprzedawca powiedział że wytrzyma jeśli chodzi o growboxa którego widać na zdjęciu łącznie z sadzonkami. Jeśli chodzi o trzy pozostałe boksy dzisiaj dokładnie wymienię jakie odmiany posadziłem w jednym na pewno będzie auto AK XXL. Nawilżacza nie posiadam w żadnym boksie jeżeli uznasz że powinny być dokupię. Wszystko co mi napiszesz co powinien mieć boks na pewno wprowadzę w czyn i po prostu zakupię. Światło ustawiłem 20 godzin na 4 godziny. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+