Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Royal Skywalker RQS // Fem // ML // BIO // 100W Led


AligatorOzi

Recommended Posts

Pomyslalem Dodam pare zdjęć.

@Toksynasprawdzilem czy jest jakiś w tym problem, okazuje się ze filter w dzbanku już się kończy żywotność i zamiast 6.5 pH dawało 7.5, mogła się obrazić. A drugi powód to spóźniam sie z podlewaniem z braku czasu. 
 

628EDAD0-ECCC-4781-8A2F-07C201B16C2B.jpeg

9D7DAD3F-B27C-4AFF-8341-F220FF8767E0.jpeg

91600D80-524C-4667-9711-4927D4FD6F6C.jpeg

Edytowane przez AligatorOzi
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko ! :elo: 

26 dni odkąd przelaczone na 12/12.

roslinki maja się dobrze, dziś zrobiłem im przegląd i usunąłem pare rozgałęzień które zabierały energie, niestety w najwyższej znalazłem pare oznak hermy, wyciąłem wszystko co zalążkiem. Nie widać oznak poparzenia a jednak może za blisko lampa, lub niestabilna pecha kto wie. 2 pozostałe brak powodu do wkurwienia 😄

mialy być indica 50% czy 60% a jednak poszły do góry, zastanawia mnie czy lampa już słabo działa po tylu latach czy przedłużać nie wyrabia? 

ogolnie bez problemów wytrwały aż do dzisiaj na samej wodzie. Zauważyłem ze boby się szronia wiec zapodałem im Green Sensation plagrona, by wspomóc pk i powiększyć szron. 
 

zdjecia:

IMG_5303.thumb.jpeg.b3d75a6f5b664ec309907338d8a354cc.jpegIMG_5302.thumb.jpeg.3f1ff6f73f2adcbee6f1f217f77f342f.jpegIMG_5301.thumb.jpeg.c6a04d25c6b3ab5da6110904628377eb.jpeg

IMG_5300.jpeg

IMG_5299.jpeg

IMG_5297.jpeg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Esned napisał(a):

Aa i zapomniałem dodać ze pod filtrem jie dochodzi tak światło wiec odchyl ja lekko 😅

Myslalem nad tym haha myslalem by połamać, ale z 2 gier strony to nie tak ze boby łapią światło tylko cała roślina wiec nie powinno być złe, boby wciąż rosną 😄 

a z łamaniem, powie mi ktoś czy lamanko tez można przy połowie kwitnienia? Czy to nie zestresuje za bardzo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To najlepszy czas tez na ostatnie golenie i zrobienie z nimi coś  potem to podlewanie zostanie 😅🍀  ja zauważyłem ze te co maja światło  padające na cała  roślinę szczególnie na te duże pali co tam będą to warto albo zamienić miejscem albo jakoś to pomagać lub naginac i przywiązać gdzieś 😜

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czekaj czekaj haha spojrzałem na zdjęcie i to było robione szerokokątnym dlatego tak się strasznie wydaje, nie jest źle na żywo, fakt ze w kącie ale wciąż lampa z 20 pare cm nad nimi a ledy niby nie w dół tylko po całości świecą. Poza tym to tylko 100W jest 😄 

Z drugiej strony, tez masz racje, czym więcej slonka boby ogarną tym tez lepiej im się puchnie.

dlatego tez ogoliłem im doły i pozostawiłem to co nie zakrywa bobow, po paru growach, choć w twori mały to wpływ ma bo i tak i tak jest dobrze, ale ja Np wole Już za dużo lisci nie usuwać by miały magazyny i dać roślinie wyjeść z lisci… choć prawdę mówiąc wciąż lubię je torturować hehe


Ciekawostka, kiedyś zawsze myslalem i chciałem podkupywać różne różności nawozy do tego i tego ale po czasie swierdzilem ze nie ma sensu za bardzo kombinować, dobra ziemia dobra natura i ładnie przyjemnie tanio bezproblemowo rośnie na tyle by spalić do kolejnego growa i zadziwić smakami i czystością płuca :panowie:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+