Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Royal Queen Seeds , Special Queen x9 , Maxibright daylight Veg + Lumatek Zeus Pro 2.9 flo / Organic/Syntetic


Recommended Posts

Siemaneczko . Mialem mega problem z temperatura gdyż była w dzień w okolicy 16 stopni więc boję się co było w nocy , niestety byłem poza domem i nie mogłem zrobić żadnych przeróbek,  roślinki są dość małe jak na czas indukcji . Zaopatrzyłem się już w nawozy na flo . Podnioskem Zeusa wyżej,  dodałem tubę grzejąca do namiotu 80W , dodałem drugi wiatrak mieszający i przerobiłem wentylację ( wycialem dziurę w suficie i zamontowałem 100mm grill w kanciapie gdzie jest bojler więc jest tam mega ciepło.  ) Temperatura w dzień po zapaleniu lampy 23⁰C. Mam nadzieję że odżyją troszkę i wyciagna się w górę przez kilka dni . Zeus odpalony na 50% . No i dodałem nawilżacz powietrza gdyż po podniesieniu temperatury i dodaniu trochę w cyrkulacji powietrza wilgotność spadła do 45%. Wycialem dziś dużo lisci wiatrakowych . Zobaczymy co będzie następne kilka dni . Pozdro i happy Growing ! 

 

20211204_181011.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wygląda elegancko, ja też używam tuby ale szczerze powiem, dupy nie urywa z wydajnością. U mnie w dzień 22-23 stopnie a w nocy staram się żeby nie spadło poniżej 16... Leci aż miło reasumując. 

U mnie na przełączeniu też mają po 30cm wysokości maksymalnie... Tzn Runtz Muffin i Biscotti Mintz, a Blue Gelato 41 to niskopodłogowiec jakiś bo obecnie ma może 20cm ale rozlany jak Rosja na mapie. Jestem parę dni po przełączeniu i zaczynają strzelać w górę, u ciebie też tak będzie jak odmulą z tej niskiej temp. Poniżej 16 metabolizm zwalnia a poniżej 10-12 zatrzymuje się w pizdu. Podejrzewam że u ciebie doszło do tych 10 stopni i musisz je trochę ugrzac. Daj im parę dni a zobaczysz progress, choć wiem że jak się zagłada co chwila to wydaje się że mają wieczny blok 😆

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 hours ago, Maaac said:

Wygląda elegancko, ja też używam tuby ale szczerze powiem, dupy nie urywa z wydajnością. U mnie w dzień 22-23 stopnie a w nocy staram się żeby nie spadło poniżej 16... Leci aż miło reasumując. 

U mnie na przełączeniu też mają po 30cm wysokości maksymalnie... Tzn Runtz Muffin i Biscotti Mintz, a Blue Gelato 41 to niskopodłogowiec jakiś bo obecnie ma może 20cm ale rozlany jak Rosja na mapie. Jestem parę dni po przełączeniu i zaczynają strzelać w górę, u ciebie też tak będzie jak odmulą z tej niskiej temp. Poniżej 16 metabolizm zwalnia a poniżej 10-12 zatrzymuje się w pizdu. Podejrzewam że u ciebie doszło do tych 10 stopni i musisz je trochę ugrzac. Daj im parę dni a zobaczysz progress, choć wiem że jak się zagłada co chwila to wydaje się że mają wieczny blok 😆

 

Właśnie wstałem,  światło zgasło o 5 i teraz mam 20,5⁰C . Także mam nadzieję że teraz wszystko pójdzie juz do przodu . Happy days . Wycięcie grilla w suficie tej szafy na bojler dało mi dużo + Tuba. No wypracowałem tak te kilka stopni . W

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Poczytaj posta to 

16 hours ago, Sweter said:

Następnym razem będą większe .Masz wysoki namiot dłużej 3maj zanim przełączysz .Wykorzystaj jego wysokość po całości...

Kto nie ryzykuje szampana nie doi ...💪.

 

Tam wyjzej pisze dlaczego sa nizsze 😄 mialem kryzys temperaturowy dosc dlugo na wegu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czasami roślina choruje czasami termometr się psuje .Ludzie patrzą a nie widzą .Słonko dla wszystkich świeci jednakowo.Ale na tym świecie są i malkontenci ,nie zrozumiałeś o co mi chodziło ....czytać potrafię  z piłą motorową też sobie radze siekiera motyka grabie też opanowałem ....

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+