Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Lampa led Allegro / ALIEXPRESS + info Jaka lampa do 0,19m2


jimbeam

Recommended Posts

Jako doświetlająca może być ale pod tym ci raczej nic nie wyrośnie , przerabiałem led stripy i strata czasu fajnie się sprawdza jak masz rośliny przy oknie i tylko doświetlasz ale tak to lepiej kup porządną żarówkę /admin - link wygasł/ razy kilka albo tak jak ja zainwestuj w diody Clu048 058 cree 3590 najbardziej energooszczedna bierze 60 w a daje 12000 lumennow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 11.01.2020 o 13:34, SzlaQ napisał(a):

Jako doświetlająca może być ale pod tym ci raczej nic nie wyrośnie , przerabiałem led stripy i strata czasu fajnie się sprawdza jak masz rośliny przy oknie i tylko doświetlasz ale tak to lepiej kup porządną żarówkę /admin - link wygasł/ razy kilka albo tak jak ja zainwestuj w diody Clu048 058 cree 3590 najbardziej energooszczedna bierze 60 w a daje 12000 lumennow

Szukam właśnie czegoś na wzrost i kwitnienie w rozsądnej cenie 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

/admin - link do aukcji aliexpress wygasł/

 Juź lepiej to weź 😄 mniej prądu dużo mniej prądu zużyje citizen i samsung około 65 usd ja mam cree 3590 dopłaciłem ale nie wiem czy warto :c dopłacać następny panel zrobie sam.

200 w strasznie dużo i pewnie jeszcze bedzie się grzać i odbłyśnik jakiś byś musiał kupić to już lepiej 5 philipsow 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I coś wybrałeś? Skoro jesteś początkujący to może weź sobie na start jakieś 2-3 świetlówki 2700 i może jakąś słabszą 6000. Na allegro znajdziesz coś po cebuli +wjedzie smart jak masz. Patrz na lumeny. Dodatkowo może nie bierz automata, łatwo zjebać na wegu a wszystko odbije się na zbiorze, o ile do niego dojdzie. A najgorzej to zniechęcić się po pierwszej nieudanej plantacji :P Zwłaszcza, że na starcie bywa się nadopiekuńczym.

Edytowane przez jimbeam
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+