Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

growbox z szafy prosze o pomoc


nerwus

Recommended Posts

witam serdecznie otoż mam mały problem postanowiłem sobie ogarnąc szafe na boxa wiec to zrobiłem wymiary (wys. x szer. x głęb.): 176 x 118 x 78cm  puki co zamontowałem wentylator td 350 125fi wraz z filtrem weglowym i moje pytanie brzmi bo troszke ten went mi halasuje jak na nocne warunki i na noc potrzebowałbym go skręcic troche lecz podłączylem moj stary regulator obrotow i kiedy obroty spadały to pojawiało sie buczenie silnika ... da sie to jakos zniwelowac ?? moze jakis inny lepszy regulator da rade ??  kolejne pytanie to gdzie dac drugi otwór tzw pasywny po przekątnej czy moze na tylniej scianie w rogu  ?  i 3 pytanko ktore mnie meczy to jak dobrze uszczelnic boxa w sensie te szczeliny wszystkie co by swiatlo nie uciekało oraz co gorsze zapach :)? za pomocne wskazówki odwdzięcze sie bardzo rzetelną fotorelacja 🙂 a i zapomiał bym czy zostawić szafke w kolorze białym i to wystarczy czy moze lepiej okleic ją mylarem ktory juz posiadam ? 

20191027_120647.jpg

20191027_120659.jpg

20191027_120716.jpg

Edytowane przez nerwus
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

33 minuty temu, bortek napisał:

Ładnie to wyglada- pasywne otwory na dole z lewej mozesz zrobic zeby zasysalo powietrze

Przy regulatorze nic nie zrobisz bedzie buczec,  mam ten sam wentyl co ty i te silent to tylko napis i nijak to sie ma do ciszy

Uszczelnij to jakimis uszczelkami. Pozdro

kurw.... musze cos zrobic z tym wentylem albo go odsprzedam i kupie nowy bo to buczenie to glosniejsze niz sam wentyl ..... kurde no hmmm  

przełączyłem go na drugi bieg bo jest taka możliwośc no i jest teraz w miare ale czy wdajnosc bedzie ok jak na ta powierzchnie ? 

Edytowane przez nerwus
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, White widow1990 napisał:

Siema wszystkim też robię se boxa wysokiego na170 szeroki na 80 na 70 i pytanie od nosnie foli została mi duża część po remoncie a dokładniej folia zaraz wstawię zdjęcia jeśli mogę chodzi o poradę tylko czy spełni warunki nie chce robić nowego tematu bo bez sensu 😃

IMG_20191026_163802.jpg

chyba nie ma chetnych zeby nam pomoc 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, IntoSpace napisał:

Porady @Dzik, to nie sarkazm, tak wygłuszysz wentylator. @White widow1990 Co to za folia?, wspominałeś coś, że do kominka, ona ciepło obija głównie, robisz box'a, czy pierkarnik?

Tylko chodziło czy się nada bo dużo mi zostało a rację masz chodź też nie wyjaśniłem itd itp Hahaha zamiast HPS to LEDT CHCIALE. KUPIĆ ponieważ się nie nagrzewa 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+