Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Dziwne liście


R3k0J

Recommended Posts

4 godziny temu, sm0keweed napisał:

Roślinka ma wylinkę. Jak mądrzejszy ci odpowiada a ty rbisz po swojemu to na ch*j pytasz i na ch*j ci odpowiadać?

A tak serio to jak jest w takiej samej fazie co ta obok to zostaw ją niedługo ścinka, tyle przeżyje.

Tylko, że nie pytałem czy mam ją wy****ć, a o to czy ktoś pomoże mi rozpoznać co się z nią dzieje, więc odpowiedź WW1990 zbędna.

Jeżeli mądrym rozwiązaniem jest wywalenie ~100 to pozdrawiam. Nie robię tego pierwszy raz, więc nie byłbym pewny czy White jest "mądrzejszy" z powodu, że ma więcej punktów na forum

Ta obok to ta sama.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, R3k0J napisał:

Tylko, że nie pytałem czy mam ją wy****ć, a o to czy ktoś pomoże mi rozpoznać co się z nią dzieje, więc odpowiedź WW1990 zbędna.

Jeżeli mądrym rozwiązaniem jest wywalenie ~100 to pozdrawiam. Nie robię tego pierwszy raz, więc nie byłbym pewny czy White jest "mądrzejszy" z powodu, że ma więcej punktów na forum

Ta obok to ta sama.

To wstaw całości zdjęcie ziomus pochwal się co tam masz.. Ja jakoś ci nie wierzę punkty punktami ale skoro sądzisz nie pierwszy raz a ja pierwszy i się nie wstydzę tego więc może porównać moje krzaki a swoje.. Skończyłem temat a ty się uzalaj dalej haha Hahaha 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, R3k0J napisał:

 

Ten typek od tej roślinki to ma wygodę idzie niby nie pierwszy raz sadzi a na forum czy w Google nygusowi nie chce się szukać to teraz ma gołym okiem widać po roślince że nawet roślinek tym zaraził hahahaha... Pozdro dla nygusowi... PS. (na forum nasionakonopi też się tam pytasz bo tu ci wstyd się zrobił, pełen profesjonalizm koleś 🤠🔫

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+