Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
Piątek - sobota, 24-25, przenosiny serwera, forum będzie chwilo niedostępne. Za niedogodności przepraszamy ;) ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer

R3k0J

User
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego co się orientuje, to jeśli podłączysz żarówke 100W do zasilacza 125W to nic sie nie stanie, ale jeśli zrobisz na odwrót, tzn. żarówke 125w do zasilacza 100w to Ci nie ruszy, albo ruszy i się będzie przepalać, aż w końcu się spali. Dobrym przykładem jest komputer - pobiera przykładowo 300W, a zasilacz dasz 700W to normalnie działa, ale jeśli dasz na odwrót to nic nie ruszy. Z tego co kojarze, moc zasilacza to moc jaką zasilacz da Ci maksymalnie, więc jak podłączysz 100W do 125W zasilacza, to pobierze Ci 100W.
 2. Dodam, że łodyga złamała się w nocy i zaczęła się wytwarzać taka maź, konsystencji coś jak klej magic
 3. Cześć, przez kilka dni nie podlewałem rośliny, przez co liście opadły, a co za tym idzie również topy, Główny szczyt złamał sie i wisiał pod kątem ~90 stopni. Podlać, podeprzeć patykiem i zostawić czy bawić sie w klejenie taśmą? O tą taśme się boję, że jak będe ruszać, to może sie urwać, a tylko pare liści wiatrakowych zwiędło - reszta od tej złamanej części rośnie normalnie, więc dobrze myślę, że łodyga dalej przekazuje "jedzenie" do górnej części?
 4. Aj sorry, faktycznie mój błąd. Dzięki za link do olx, pewnie ten wezme, bo tanio wychodzi. A zapytam jeszcze, dałoby radę z zasilacza pc podłączyć hps? Ewentualnie przerobić?
 5. Cześć, Kupiłem ostatnio lampe HPS 150w i teraz przyszła pora wybrać zasilacz. Czy ten zasilacz będzie okej do tej lampy? https://123dom.com.pl/pl/p/Zaplonnik-35-400W-AB1-40-do-lamp-sodowych-i-metalohalogenkowych-CB6983/51331?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie-google&shop_campaign=8885478188&gclid=CjwKCAjwt-L2BRA_EiwAacX32Tx90mDbdxQXHdTXysqpLZzK1ml1VZP5OR87ht1V_ESO7jwQFnAR7hoCvy0QAvD_BwE Pytam ze względu na niską cenę, ale z tego co widzę to parametry lampy są okej. Z góry dzięki za odpowiedz
 6. Dobra wywaliłem wykałaczkę, łodyga już zaczęła się sama utrzymywać co chyba znaczy, że jest szansa... Doniczkę poniosłem prawie pod lampę. Wiatrak jest tylko do wyciągania powietrza i od wentylator PC do cyrkulacji. Ziemia tak jak napisałem uniwersalna - nawóz ze zdjęcia dosypany osobno. Martwią mnie tylko te suche liście i teraz nie wiem czy to przez przelanie czy za sucho jest ?
 7. Cześć, dopiero zaczynam swoją przygodę z hodowlą pomidorów. Ziemia uniwersalna Wiatrak jeden wypychający powietrze. Box 25x33x40 (szer x dług x wys) wyłożony folią aluminiową Odmiana ak47 auto. 18/6, lampy 2x energooszczędne 23W i jeden led 14W - razem ~5000lm Wilgotności i pH nie mam jak sprawdzić, ale w środku jest szklanka z wodą i wyłożone jest mokrym ręcznikiem Możiwe, że przelałem i był za daleko od lampy. Wczoraj jeszcze ładnie rósł, ale się wyciągnął na bardzo i łodyga nie utrzymała. Rano patrzę, a pomidorek leży na ziemi. Liście zrobiły się z tego co
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+