Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Clu 058 150w 2x Dinamed CBD plus 2x Shining silver haze True Living Organic


Virandell

Recommended Posts

29 minutes ago, maurycy said:

mistrzu grow już możesz nie dawać bloom top max nie sugeruje się w stu% tabelka biobizza wszystko zależy od roślin czego same wołają ja na biobizach różne kombinacje robilem

Grow dawalem ze wzgledu na ewentualny brak azotu I chyba go w jakims stopniu naprawil Bo liscie sie poprawily bloom daje w dawce 3ml/l I top 1ml/l wziemi cos tam jednak jest takze nie Chce przesadzac powoli dam do gory lub wdol 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja także nie podaję już Growa. Producenci cisną w tabelkach nawet 4mml pod koniec kwitnienia czego już roślinki nie potrzebują. Wszystko żeby szybciej zużyć nawóz i kupić następny 😄

Ja podaję tylko kilka kropel Grow, żeby unormowało twardość wody.  Nawet nie wiem czy wlewam 1mml.  maurycy dobrze Ci radzi 🙂

Z fartem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 minutes ago, ichikaru said:

Ja także nie podaję już Growa. Producenci cisną w tabelkach nawet 4mml pod koniec kwitnienia czego już roślinki nie potrzebują. Wszystko żeby szybciej zużyć nawóz i kupić następny 😄

Ja podaję tylko kilka kropel Grow, żeby unormowało twardość wody.  Nawet nie wiem czy wlewam 1mml.  maurycy dobrze Ci radzi 🙂

Z fartem.

Dziekowac I poslucham ^^

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 74 Flo 41

Emano taki szybki upek Bo planty naprawde fajnie zaczynaja puchnac dzisiaj dostaly top dressing z palm tree ashes oraz bat guano I byly podlane Herbatka z Fasolek Mung oraz popcornu.

🙂

Ten maly plant CBD wykazuje niedobory wapnia sprobuje to naprawic wca z Korean natural farming, ogolem I tak plant jest stracony jak cholera, nie formuje wcale topow I stoi w miejscu pewnie ziemia musiala byc zle wymieszana lub trafila na cos korzonkiem ? Tak czy inaczej moze pare G bedzie 🙂

IMG_20191029_142038.jpg

IMG_20191029_142043.jpg

IMG_20191029_142052.jpgspan widgetspan widget

Edytowane przez Virandell
  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 80 Flo 48

 

Siemano planty dostaly dzisiaj super mieszanke mianowicie bio bloom, top max, ffj, lab, sst z Fasolek mung oraz sol epsom ze wzgledu ze roslinki wykazuja niedobor magnezu. Ogolem planty rosna dobrze, patrzalem trichomy na roslinkach ale Nadal wszedzie przezroczyste, z fotorelacji widzialem ze ludzie zazwyczaj kosza w ~70 dni czyli jest jeszcze troche czasu, planuje podlac jeszcze max 2 razy biobizzem I do konca leci Sama woda

 

IMG_20191104_101538.jpg

IMG_20191104_101626.jpg

IMG_20191104_101632.jpg

IMG_20191104_101640.jpg

IMG_20191104_101652.jpg

IMG_20191104_101906.jpg

IMG_20191104_101912.jpg

IMG_20191104_101921.jpg

Edytowane przez Virandell
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

swietne topy.. kolor i faktura..curing w sloiku i będzie kozak..az chce sie zapach poczuć.. wspomniałeś o wapniu i magnezie... czego dolomitem 50 nie syples..15-20g na donice wystarczyłby.

Ja dolomit daje do mieszanki na starcie i gdy wchodzi na flo.

Edytowane przez zgREDex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minutes ago, zgREDex said:

swietne topy.. kolor i faktura..curing w sloiku i będzie kozak..az chce sie zapach poczuć.. wspomniałeś o wapniu i magnezie... czego dolomitem 50 nie syples..15-20g na donice wystarczyłby.

Ja dolomit daje do mieszanki na starcie i gdy wchodzi na flo.

Wiesz co to gro ogolem poyebane jakos przez ta ziemie ^^ ogolem nie powinno byc problemu z magnezem Bo wsypywalem wapno ogrodowe gips I bazalt ale wyszlo jak wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh poyebane grow powiadasz .

Ale suczki galante. JAK GRANATY. 

Więc nie ma co narzekać.

Do końca trochę zostało , na pewno Jeszcze spuchną. !!!

A nauka nie pójdzie w las wpisy zostańą .zapewne nie raz wrócisz do relki lukńać w notatki.

TAKŻE głowa do góry. 

I teraz tylko pilnuj wilgotność.. bo szkoda było by zmarnować taki towarek 

Pozdro .

 

 

Edytowane przez Goku
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+