Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

KIEŁKOWANIE POMOCY


Marcin_gd1

Recommended Posts

Sam jestem na początku drogi i przyznaję, że największym problemem z kiełkowaniem byłem ja sam 🙂 Za dużo kombinowania, ostatecznie jak dałem nasiona na mokry ręcznik, władowałem do szafy i 'zapomniałem' było najlepiej 🙂

Nawet i 2 cm ładowałem do ziemi i poszło ładnie, a i nawet nasiono od razu do ziemi dałem i też zadziałało. Jedno co wiem na początek, że czasami lepiej dzień poczekać i nie przedobrzyć, niż się pospieszyć, bo potem tydzień w upe, roślinka robi pauze jak dochodzi do siebie. Na pewno dużo już tutaj poczytałeś, że spokój przede wszystkim, potwierdzam, wszytko na spokojnie, czas robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przyznam szczerze że ja też za dużo biegam przy tym nasionku właśnie przed chwilą chciałem podejrzeć ale dam spokój wilgoć ma ciepło też to poczekam 😜 tylko teraz nie wiem sam co robic następnym razem jak pod ręczniki położe (a ja kupuję automaty i ponoć maja gorzej żeby się wykluc i dlatego wruca sie na 12 do 24 h do wody potem ręczniki) tak więc jak wrzucę od razu pid ręczniki i powiedzmy wyjdzie kiełek to od razu wrzucić do ziemi czy poczekać aż urośnie do ok 1,5 cm i wtedy do ziemi??? 🤪

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To ja ci zaproponuje jeszcze coś innego, też działa 🙂 Zasadź nasionko od razu do doniczki w ziemie, na jakiś 1cm, podlej delikatnie i do ciemnego, zobaczysz, że też zadziała. Tych sposobów jest tyle ile ludzi na forum 🙂 Na automaty, ponoć, taki sposób jest najlepszy, bo, ponoć, automaty nie lubią kombinowania, przenoszenia, dotykania, każda taka akcja może je pauzować/stresować. Od co.... 😜

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dziękuję Ci kokego za pomoc. 

Ogólnie w tej chwili sytuacja Mam taką że nasionko jak pękło wyszedł delikatny kiełek przesadziłem do ziemi ale ona była według mnie zbyt mokra A nie miałem tutaj innej I wziąłem go z powrotem pod chusteczki na tym nasionku jak wyjąłem z ziemi była czarna i zielona kropka Bałem się że może zgniło ale dzisiaj zaglądałem pod chusteczki wystawiło około 5 mm kiełek z tym że jest cieniutki i co teraz zrobić w ziemię czy czekać pozdrawiam

DSC_0297.JPG

Edytowane przez Marcin_gd1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dziękuję Ci kokego za pomoc. 

Ogólnie w tej chwili sytuacja Mam taką że nasionko jak pękło wyszedł delikatny kiełek przesadziłem do ziemi ale ona była według mnie zbyt mokra A nie miałem tutaj innej I wziąłem go z powrotem pod chusteczki na tym nasionku jak wyjąłem z ziemi była czarna i zielona kropka Bałem się że może zgniło ale dzisiaj zaglądałem pod chusteczki wystawiło około 5 mm kiełek z tym że jest cieniutki i co teraz zrobić w ziemię czy czekać pozdrawiam

 

witam wszystkich poraz kolejny 

Nasionko jest już w ziemi, ziemia ma już dobra wilgotnośc a temperatura ziemi 25.4 👌 😁 

teraz czekam na wyjście z ziemi pierwszych listków 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

siema..podlacze sie pod temat..mam nasiona AK472 AF oraz Think Differenta AFa w torfowych krążkach,wlasnie mija 72h. Warunki: 27.°C ,wilgotnosc w boxie 60-65%,same krążki mają średnia temp.24.5°C-25°C,LED 24h on. Co wy o tym sadzicie? ile u was kielkowalo w krazkach torfowych? Bo wydaje mi się ze w płatkach kosmetycznych na talerzyku zazwyczaj bylo szybciej.

IMG_20190820_144426.thumb.jpg.888ca67e31b07207ba5aa060f579a76e.jpg

 

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+