Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

WeedBeg

User
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

322 profile views
 1. @Rolf Z woda no niby ok, czy za gorąco? do tej pory nie było to problemem, ogólnie nie przyjęło się, że do 32-34 to jest akceptowalne? No i co do kermazytu, pojawił się on u mnie, bo po podlaniu wilgotność mocno rosła, do pod 70%, pytanie, czy lepiej 'zwijać liście', czy narażać się na pleśń? ps. Uprzedzając ewentualne pytania, box 0,4, LED 230W, wentylator+filtr - daje rade, zapas mam DUUŻY.
 2. Temp: 30-32, 40-50%, co do podlewania, no właśnie, stąd pytanie, bo tak też doczytałem... ale podlewam zawsze od dołu, wkładam donice do michy z wodą, czekam aż zaciągnie se ile potrzebuje i tyle, zaciąga około 1-1,5L donica 11L, na dnie mała warstwa keramzytu, na górze to samo. Podlewam co 3 dni, jak już waga donicy dojdzie do +- wagi ziemi branej z wora, może dodać z 1 dzień i bardziej przesuszyć?
 3. Jak na zdjęciu niżej, liście od góry, wiatrakowe od dłuższego czasu takie są, sama marianna rośnie, pytanie czy to coś groźnego i od czego to niby by mogło być. Dodam tylko, że w boxie mam inna taka sama i nie ma tego problemu, podlewane tak samo z pk13-14, LED na górze. Inne też nie mają tego 'problemu' Jedyna różnica to taka, że ta miała lepszy start, i dostała lekkie LTS, żeby za wysoko nie odeszła od reszty.
 4. @Stary czlowiek i moze Ale to tak ze względów bezpieczeństwa tam w polsze, czy praktycznego coś z tego wynika?? 🙂
 5. A to skorzystam jeszcze, najlepiej jakie pojemności mieć, tak praktycznie i bezpiecznie, dla topów w środku?
 6. Witam, pytanie praktyczne, ile gram suchego, wejdzie do słoika 1L? 🙂 tak po 'bożemu' do 2/3 🤔
 7. Nikt, nic? Serio Panowie?? 🙂 Nikt nie sprawdzał, czy automat zakwitnie przy 12/12 albo 12/1 ?? 😱
 8. Ja osobiście, bym zrezygnował z tego zestawu do kiełkowania, nie ma sensu, a cena.... dziwna :), Co do oświetlania, odbłyśnik jest 47x47 a namiot masz 40x40. Jeżeli dobrze odczytuje co tam jest napisane. No i nie wiem, czy tego światła nie za mało na taki namiot (?) LED 150W ok, ale to? Nie wiem 🤔 Jeżeli zaczynasz, to bym Ci polecił, tak jak mi polecono, żeby z nawozami baardzo uważać, nie jest to łatwa sztuka, zawsze chce się dać WIĘCEJ i WIĘCEJ!!, żeby lepiej rosło 🙂 Ja osobiście wystartowałem z ziemią all-mix i pierwsze 3-4 tygodnie nie trzeba było nic dodawać, a wiadomo, że początki są trudne 🙂
 9. Witaj, moim skromnym zdaniem doniczki 5.7L to troszkę za mało (?) Ja osobiście mam 11L i bardzo chętnie dał bym jeszcze większe 😉 u mnie w boxie 0.5x0.8 mam 5 donic 11L i stwierdzam, że jest ciasno. Docelowo max 4, a pewnie i jak by było 2 to roślinki ładnie by wszystko zagospodarowały. Jedyny sens, jak na moje, dawania dożo donic, to jak się chce wyhodować różna rodzaje koleżanek, na przetestowanie, a jak wszystko to samo, śmiem twierdzić, że urobek będzie bardzo podobny, a roboty więcej. Nie bez powodu podaje się urobek outdorowy na roślinę, a indorowy na m2 😉
 10. Witam, jak w temacie, czy można automat trzymać na kwitnieniu w 12/12? Aktualnie trzymam na 18/4, ale pogoda... trochę w regionie dobija i walczę z temperaturą i wilgotnością. Ktoś ma doświadczenie, czy jest jakaś różnica przy 18/4 a 12/12 w efekcie końcowym? Roślinki mam w 3 tyg. kwitnienia. ps. tak wiem, że mogę zmniejszyć ilość światłą, ale na razie ładnie (chyba) na tym rośnie więc nie chciałbym ruszać.
 11. To ja ci zaproponuje jeszcze coś innego, też działa 🙂 Zasadź nasionko od razu do doniczki w ziemie, na jakiś 1cm, podlej delikatnie i do ciemnego, zobaczysz, że też zadziała. Tych sposobów jest tyle ile ludzi na forum 🙂 Na automaty, ponoć, taki sposób jest najlepszy, bo, ponoć, automaty nie lubią kombinowania, przenoszenia, dotykania, każda taka akcja może je pauzować/stresować. Od co.... 😜
 12. Sam jestem na początku drogi i przyznaję, że największym problemem z kiełkowaniem byłem ja sam 🙂 Za dużo kombinowania, ostatecznie jak dałem nasiona na mokry ręcznik, władowałem do szafy i 'zapomniałem' było najlepiej 🙂 Nawet i 2 cm ładowałem do ziemi i poszło ładnie, a i nawet nasiono od razu do ziemi dałem i też zadziałało. Jedno co wiem na początek, że czasami lepiej dzień poczekać i nie przedobrzyć, niż się pospieszyć, bo potem tydzień w upe, roślinka robi pauze jak dochodzi do siebie. Na pewno dużo już tutaj poczytałeś, że spokój przede wszystkim, potwierdzam, wszytko na spokojnie, czas robi swoje.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+