Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Blue Dream x3, LSD x 3, Peyote Critical, Critical Orange Punch, (1,44m2) Początkujący


Guliver

Recommended Posts

@Guru wiem ale byłem w Polsce A znajomi podawali , jak Wróciłem do domu to juz bylo za pozno, to jest akurat LSD więc ona ma jeszcze 6 tyg kwitnienia spoko, ale jeden ORANFE PUNCH też jest poza lampą więc później wrzucę efekty lamania

 

Edit:

Coś takiego wyszło nie wiem czy dobrze więc jakaś kpina by się przydala

20190616_170405.jpg

Edytowane przez Guliver
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Ten wentyl który masz zdecydowanie jest za słaby na taki box i 600W. W dodatku ta upalna pogoda i te 184m3/h to lipa. Mój wentyl kiedy rośliny mają dzień chodzi na drugim biegu tj 450m3/h i elegancko daje rade. Ogólnie dzień mają od 22 i w najcieplejsze noce max który miałem to 31* a przeważnie w granicy 27*/29*  to właśnie zależy od temperatury na zewnątrz. Trzeciego biegu nie używam bo za bardzo wciąga boxa i tak na prawdę nie ma sensu. Cool tube i mocniejszy wyciąg da radę więc możesz coś pomyśleć. Filtr tam widziałem masz więc chyba nie ma sensu brać nowego? Byle fi się zgadzało. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zawsze ma a u Ciebie to już mega bo masz duży filtr i słaby wyciąg który ledwo to ciągnie. 

Sprawdź jak będzie bez filtra. Jak masz możliwość niech Ci wywala powietrze poza pomieszczenie gdzie go masz. Nie wiem jakie masz warunki do manewrów więc kombinuj. Ale najlepsza opcja nowy mocny wyciąg i ew. Cool tube. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+