Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Bład w sztuce


zgREDex

Recommended Posts

gdy zastalem malucha w tym stanie ona juz byla. Michal_O no wlasnie to jest moja rosterka..niby wiem byly momenty ze  skakalem po polu z banem na twarzy ze szczescia bo siaty po brzegi szczytami wypchane(piekne czasy ?) ale jak mowilem matka natura zapewniala mi swiatlo,wiatr,klimat,po czesci wode i i te male pazerne skurwysy** slimaki,darmozjady jeba** niby takie powolne,takie niewinne a krzaka w nocke opierdalaly. Ahh wracajac do tematu..Jestem w stanie kupic boxa 40×40×120

https://ajzu.pl/growboxy-namioty-uprawowe/3421-growbox-namiot-uprawowy-herbgarden-40x40x120.html?gclid=EAIaIQobChMInuSnlMK34QIVxKMYCh1CrAnVEAQYASABEgLnFvD_BwE

weszlyby dwa drzewa juz mam na mysli jakis konkretny fem typu  super skunk lub critical oczywiscie majac na uwadze zwiekszenia ilosci szczytow na kazdym krzewie?

filtr weglowy z rurami wiatrakami(zestaw czy osobno nie wiem 250-300pln?)

lampa czytalem setki postow,wypowiedzi nie wiem CLF'y chyba daja rade w sensie nie oddaja takiej temperatury. Ogolnie no 8 setek trzeba by bylo wydac tak mysle. 

I tu moja rozterka...odrazu tak sie pakowac z grubej rury...? chcialem troche poznac temat..wyprobowac w miare mozlieosci co i jak ..poznac zalerznosci wplywu moich dzialan na otoczenie krzaka i reakcje oraz konsekwencje ow poczynan..wy wkacu tez kiedy kupiliscie/zrobiliscie pierwsza szklarnie,szczerze jak poszlo z perspektywy czasu? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja zaczelem od indoor-a w szafce jakoś 80x40x80 bodajże czy jakoś tak, odrazu Lemon haze, Royal dwarf i White widow z LST na CFL.  Więc nie odpowiem Ci na to z Twojego punktu widzenia, ale wiem że nie jest trudno bo jak sam widzisz szafka niska a lh potrafi spory wyrosnąć. Tylko bez zbędnego kombinowania bo to zazwyczaj szkodzi a nie pomaga na ten przykład te sreberko w doniczce ? No ale wiesz. Z jednej strony słuszne podejście bo na pomoc "wyjadaczy" z forum nie ma co liczyć zbytnio więc w sytuacji gdyby były jakieś problemy pozostaje liczyć na pomoc "leszczy ktorych ci wyjadacze zjadają na sniadanie" albo na własną wiedzę oparta na doświadczeniach, poza tym ci wyjadacze nie potrafią rozpoznać deficytow we wczesno początkowej fazie ? Ale z drugiej strony, po co cos odkladac na pozniej jak nigdy nie wiesz czy jutro sie koniec swiata czy tam cokolwiek innego nie zacznie ? A jak poszlo? Bylbym bardziej zadowolony gdyby nie "pazerni koledzy" dlatego teraz gnam ich wszystkich jak ich wiele ? Dobra ziemia typu np all mix jakieś coś do mierzenia ph i dobre najlepiej organiczne papu np od bio bizza nawozic prawie według tabelki i na prawdę żeby coś spierdolic to potrzeba mieć w talent do tego żeby coś spierdolic. A nawet bym powiedział ze któryś tam z kolei indoor trudniejszy niż ten pierwszy, tyle ze przy pierwszym bez kombinacji a np przy obecnym już zacząłem kombinować no i jest jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dokladnie tak jak w zyciu..zaczyna sie kombinowanie i przesrane?  dobra przemysle sobie spawe na spokojnie..jutro napisze co tam sie w bani poukladalo..bo ewentualnie bede mial pytania jezeli ruszymy z ta szopka? na obecna chwile mam jedno zasadnicze..jak sprawoja sie te filtry..oczywiscie dobrane prawidlowo do boxa jak i lub na odwrot do wentylatora zasysajacego powietrze na zewnatrz. Mieszkam w bloku na ostatnim 4 pietrze..wiadomo blokowisko i dziesiatki spoleczniakow w oknach ktorzy tylko poczuli by aromat i juz bym mial smiglo z CBS,ami nad glowa. Box sam w sobie tez trzyma zapach czy material jest cos na wzor szafy tekstylnej+ mylar bo czytalem o takiej samorobce i wygladala bardzo pozadnie choc pewnie koszta + wklad wlasny=nowka box oczywiscie mniejszy

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sam kupiłem jakiś hu***y na początku jakiś "Swift Air" (jakieś no name firma z uk) i było czuc mimo że to dopiero zaczynał sie 4 tydzień flo, przez co musiałem kupić nowy i wybór padł na rhino hobby ma 350m3/h i pod wentylem 184m3/h (taki zalecany wiatrak do niego, choć niektórzy mówią że powinien być taki sam albo maksymalnie zbliżony) nic nie czuć w 6 albo 7 tygodniu flo, sam już nie wiem który to ale jakoś tak. A wcześniejsze indoor jechałem bez filtra więc wiesz. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co do boxa to oczywiście że coś tam trzyma, ale właśnie po to jest wyciąg żeby wyciągał nie tylko ciepło i wilgoc ale i ten zapach w jakims stopniu. Nie probowalem nigdy ale pewnie jak by tak posadzić i w końcówce flo wyłączyć wyciąg żeby te powietrze się tam kumulowalo to poza ciepłem i pleśnią w box-ie pewnie by i zapach był tak intensywny że ciężko by go było utrzymać w box-ie. Dodatkowo czytałem kiedyś że niby materiał z których są zrobione boxy są jak by to powiedzieć, hmm w jakimś tam stopniu ternowizyjno ochronne czy cholera wie jak to powiedzieć, Ale chyba wiesz o co mi chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+