Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | AK472 Auto Femi + Dance World Femi


iii

Recommended Posts

AK dokonała żywota, także zrobiło się w końcu miejsce dla DW która była dotąd zaniedbywana, powyciągała się. 

Od weekendu położyła się i nie wiem czy to kwestia tego że się wyciągnęła i ciężar robi swoje czy co jest grane. Trochę ją podwiązałem do bambusowego patyka. 

Dużo oklapniętych żółtych liści które odpadały po lekkim pociągnięciu. Poobrywałem je, poobcinałem też odrosty które nie puściły włosków. 

Czy ten odpad w ogóle do czegokolwiek sje nadaje?

8D1B13B0-D879-44AC-8A41-9C4E5AB1EA98.jpeg

E861F429-9450-4C4F-B52B-242397372301.jpeg

C093BBBC-3A69-447F-89CD-EB042519C13A.jpeg

69F9E690-D56E-4418-B40E-58A8DB11A621.jpeg

E748E79E-468F-43C3-B712-F7F980938C51.jpeg

Edytowane przez iii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

@vitecky powiem tak: to mój pierwszy grow, większość wg mnie zrobiła się mętna, ale były też szkliste. Zaczęły niektóre robić się bursztynowe. Natomiast jak przeglądałem niektóre relacje z AK to wiele ludzi ścinało je w ogóle na szklistych, właśnie w okolicach 80-90 dni, bo cały czas szkło. Także nie wiem czy dobrze czy źle - zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

36 minut temu, iii napisał:

@vitecky powiem tak: to mój pierwszy grow, większość wg mnie zrobiła się mętna, ale były też szkliste. Zaczęły niektóre robić się bursztynowe. Natomiast jak przeglądałem niektóre relacje z AK to wiele ludzi ścinało je w ogóle na szklistych, właśnie w okolicach 80-90 dni, bo cały czas szkło. Także nie wiem czy dobrze czy źle - zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Spoko daj znac co i jak z jakoscia ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@vitecky praktycznie do każdego podlania - wsadzałem widelec (tak dokładnie - widelec nie łyżkę - nie pytaj czemu, nie wiem, chyba wydawało mi się że łatwiej się rozmiesza później  ?) do słoika i taki 1 widelec z litrem wody co 2 dni. Jak nawozy szły to też z melasą. Czasami tylko nie dodawałem melasy. Generalnie obserwowałem to co na podstawkę wylatuje. Jak zaczynała robić się taka mętna/brudna/syfiasta woda, to wtedy czysta woda szła bez niczego. Nie całe kwitnienie, bardziej pod koniec, ale dokładnie ci nie powiem od kiedy dodawałem melasę ?

Potem ostatnie podlanie poszła sama woda, po 2/3 dniach flush, tydzień susza i ścinka. Tak zrobiłem, ale te działania to jakieś tam moje bardziej wydaje mi się, oparte na tym co gdzieś tam wyczytałem, radach kolegów/koleżanek tutaj i jakiejś tam ewentualnie logice - pierwszy grow, także żaden ze mnie autorytet. Przegapiłem chyba fakt, że jej jajca urosły (nie wiem czy tak to traktować - nikt nie skomentował), ty widzę w porę zareagowałeś.

Edytowane przez iii
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+