Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
hesi.nl grasspower.nl

Recommended Posts

Proszę o szczere opinie czy coś z tego będzie ze względu że kupiłem lampe nie pytając się nikogo o zdanie . w zdjęciu jest specyfikacja otdoor okej u mnie ale po raz pierwszy chciałem w domu i nikogo się nie pytałem by mi doradził

IMG_20181031_155124.jpg

IMG_20181031_155344.jpg

Bez tytułu1.png

Jak znajdziesz w sieci chociaż jeden GL oparty na tym wynalazku, z przyzwoitym wynikiem końcowym to jesteś mistrz 

To ma niby 600W? Hmmm. Wątpię. Coś tam pod tym urośnie ogólnie. Ale pewnie nie za wiele.

Raczej mniej jest to oznaczenie hinskie a mam sprawę to lampa na wzrost i kwitnienie czy na wzrost tylko

To i to ;) probuj, jak nie spróbujesz to nie zobaczysz... Zawsze możesz później coś dołożyć

spróbuję jak wszystko przyjdzie to zacznę bo się dobro z outa skończyło i trzeba kombinować

23 godziny temu, Pomidorek napisał:

To i to ;) probuj, jak nie spróbujesz to nie zobaczysz... Zawsze możesz później coś dołożyć

ale ta lampa na jaką fazę bo z tego wszystkiego nie mogę się domyślić nawet

jeszcze jedno chcę sobie grow boxa zrobić i nwm na ile m2 jest ta lampa i ile mogę pod nią mieć pomidorków :)

O 4.11.2018 o 19:53, Pomidorek napisał:

możesz jej używać na wszystkie fazy ;) 

A ile tak około prądu mi to w miechu wpier.. Bo nwm jak to obliczyć mniej wiecej

Żeby za dużego skoku w rachunkach nie było 

Ten panel pobiera NIE więcej jak 50Watt. A myślę,  że mniej. 

Boxa zrób 40x40 jeśli to Twoja pierwsza zabawa. Z tym ledem może wtedy coś wyjdzie. 

Od kilkunastu minut próbuje znaleźć jakieś informacje na temat tego panelu. I w sumie nic.

Light type: 120W LED Plant Grow Light

Output power: 45W

Led tips: 100% Epistar

Led quantity: 1365 leds

Input voltage: AC85-265V

Net weight: 1300g

Housing material: Aluminium+Class

Warranty: 3 years

Safety standard: CE and ROHS

Storage condition: -40~85 degree

Working temperature: <65°C

W innym opisie stoi ze pobiera 58 Watt. Telewizji oglądaj mniej i rachunek nie wzrośnie drastycznie z powodu tej lampy.

I nie ma chyba w sieci GL opartego na tej lampie.

Jednakże dostrzegam w tym szansę dla Ciebie. Poprowadź GL skrupulatnie. Jeśli wynik będzie zadawalający - sprzedaj prawa do zdjęć firmom sprzedającym te panele. :) Będą mieli dowody, że to działa. Takie prawdziwe. :) :)

Chciałbym żeby było to łatwe

wychodzi na to po policzeniu zużycia zaokrągliłem te w do 60 i wychodzi że na 80 dni uprawy wezmie około 56zł,16gr prawilnie :)

6 godzin temu, Maszyna napisał:

Boxa zrób 40x40 jeśli to Twoja pierwsza zabawa. Z tym ledem może wtedy coś wyjdzie. 

Będę próbował coś zrobić z szafki pomaluję w środku białą farbą na biede ujdzie kupiłem też wentylator zobaczymy jakoś to będzie na efekty nie liczę ,ale trzeba ryzykować ważne  żeby palonko jakieś było bo out był i cały się zmył jak to mówią co dobre szybko odchodzi pozdro napiszę jak wszystko zkompletuję to będzie tak po 10 jak wyp. na konto wleci :box::donica::kilkuje::sadzonki::lisc::toptop::harvest::blant::S5: po kolei ja w obrazkach i będzie

Kiedyś zakupiłem coś podobnego tyko z mniejszą ilością diód, i efekt był taki że w boxie 40x40x120 wyciągnołem 20gr , ale popełniłem do tego sporo błędów.

Nie ma się co przejmować na pierwszy raz może być. Teraz mam led cree CXB 3590 około 100W i jest 60gr z krzaka i te ledy polecam.

O

13 godzin temu, zwawy napisał:

Kiedyś zakupiłem coś podobnego tyko z mniejszą ilością diód, i efekt był taki że w boxie 40x40x120 wyciągnołem 20gr , ale popełniłem do tego sporo błędów.

Nie ma się co przejmować na pierwszy raz może być. Teraz mam led cree CXB 3590 około 100W i jest 60gr z krzaka i te ledy polecam.

O co chodzi ci z tym 20gr czy 60gr bo nie ogarniam 

9 godzin temu, kamfra567 napisał:

O plon. Ze słabszej lampy miał 20 gram a z mocniejszej 60 gram. Jedynie kolega użył złego skrótu, ale można się domyśleć. 😀 

O 10.11.2018 o 08:30, kamfra567 napisał:

O

20 gram 60 gram z krzaka

Kupiłem takie odmiany jak bublegum auto, White widow, BIG bug, amnezia haze, Blue Berry wszystkie automaty ale czekam za nimi bo oczywiście we wtorek pewnie przyjdzie paczka z nasionami w środę zamawiałem a teraz jest święto pogadamy jak wszystko ogarnę lekki zastuj ale będzie okej

O 9.11.2018 o 19:54, zwawy napisał:

Zobaczymy wkur****m się zamówiłem boxa 40x40x120 cały zestaw nie będę się bawił